PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779791}

Lód

Glacé
6,0 1 762
oceny
6,0 10 1 1762
Lód
powrót do forum serialu Lód

Za jednym z portali: "Przerażające znalezisko na szczycie góry we francuskich Pirenejach rozpoczyna śledztwo, które prowadzi Martin Servaz. Zaczyna się pościg za seryjnym zabójcą."
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=HlxBOtFJn_s

pogodno_2

Na podstawie książki Bileszy odcień śmieci Bernarda Miniera. Nie wiem czy serial będziedzie dotyczył tylko jednej książki czy całej serii o komendancie Martinie Servaz. Książki ciekawe, pierwszy odczyniek serialu straszne nużący.

tomaszlis1

Jeszcze nie widziałam, ale dzięki za info. Mam nadzieję, że z czasem się rozkręci ;)

pogodno_2

właśnie obejrzany; może nie jest doskonały, może pewne drobiazgi nielogiczne, jednak wciąga

misiagoga

Ja nie namierzyłam jeszcze, więc wciąż jestem przed. Na bank spróbuję ;)

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Jeszcze nie oglądałem, ale książkę przeczytałem trzy razy. Jest świetna. Serial na pewno obejrzę. Mam nadzieję, że powstaną następne serie na podstawie kolejnych tomów autorstwa Miniera

ocenił(a) serial na 4
ordog666

Już po obejrzeniu mogę powiedzieć, że z klimatu, który jest w książce niewiele zostało. Zupełnie nie rozumiem wielu zmian w fabule względem powieści. Mam wrażenie, że wiele tych zmian zamyka furtkę do kontynuacji serii. Gdybym miał określić ten serial jednym słowem, to było by to rozczarowanie.

pogodno_2

Serial trzymaniem napięcia nie umywa się do doskonałej książki, ale rozkręca się po pierwszym odcinku. Mimo wszystko polecam obejrzeć. Mnie osobiście Servaz nie zawiódł :). Serial opowiada historię tylko 1 tomu. Polska premiera książki pt "Noc" Bernarda Miniera 4 tomu historii na początku lutego. Ja już zamówiłam :)

mala_zam

Na pewno spróbuje, jak tylko się pojawi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones