PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772894}

Labirynt wspomnień

Kış Güneşi
7,2 71
ocen
7,2 10 1 71

Labirynt wspomnień
powrót do forum serialu Labirynt wspomnień

Przepiękny serial

ocenił(a) serial na 8

Piękny i nawet dobrze się kończy, a to nigdy nie jest takie oczywiste w tureckich serialach ;) Dla mnie w tej chwili to serial nr 2 po Kralik Ask (ale inny gatunek jednak) chociaż przyznaję, ze mam słabość do aktora grajacego głównego bohatera w Kis Gunesi... Zaskakujący jednak jest fakt, ze przez caly serial nie bylo nawet 1 pocałunku między głównymi bohaterami! Jesli ktos lubi styl tureckich seriali, to ten bardzo polecam, wszyscy aktorzy fajnie dobrani i bardzo przymenie sie oglądało. Az żal ze "tylko" 18 odcinków ;-)

ocenił(a) serial na 9
Juska35

Zgadzam się w większości, ale czy nie masz wrażenia że stracili potencjał tego serialu? Początkowe odcinki były świetne i dla mnie bardzo emocjonujące, a później gdzieś tak po 14, może 15 odcinku, mam wrażenie że gdzieś stracili wenę i sknocili końcówkę :( mimo tego rewelacyjna rola Sukru i Asli :) też zwróciłam uwagę że nie było ani jednego pocałunku głównych bohaterów, a chemia była. Echhh tureccy scenarzysci....

ocenił(a) serial na 8
kiea

I tak, i nie... szczerze mówiąc, nie przeszkadzał mi koniec serialu w takiej formie. Właściwie to cieszę się, że nie rozciągnęli go na jakieś 30-50 odcinków naszpikowanych absurdalnymi dramatami w każdym kolejnym odcinku, a wiemy, że tureccy scenarzyści to potrafią chyba najlepiej na świecie :-) dla mnie było tak całkiem o.k. jeśli chodzi o długość serialu i nasycenie dramatami, ale nie mogę zrozumieć, jak mogli pozbawić widzów zobaczenia chociaż jednego całuska w wykonaniu takiej pary.... zmarnowany potencjał ;-)

Juska35

Przepraszam ze tutaj, wiecie kiedy i czy Nisan dowiedziała się ze to nie Mete tylko Efe?. Jeśli tak to w którym odcinku?.

ocenił(a) serial na 8
Maarta_1996

Dowiedziała się w 4 odcinku :-)

Juska35

super dziękuje za odpowiedź :). A jego matka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones