PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119241}

Las Vegas

7,5 2 196
ocen
7,5 10 1 2196
Las Vegas
powrót do forum serialu Las Vegas

Badzo seksowne aktorki,blyskawiczny montaz,duzo humoru.POLECAM!Wlasnie NBC podjelo decvyzje o produkcji czwartej serii:))))

ocenił(a) serial na 10
PRINCE_OF_DARKNESS

Hmm... musze sie zgodzic seriale jest super my mielismy na ProSieben ale odwolali bo prawie nikt tego nie ogladal wiec se DVD kupilem

ocenił(a) serial na 10
SETH

DVD? Ja szukam i nigdzie nie mogę znaleźć tego serialu na DVD. Gdzie można kupić? Jak na jakieś stronce w necie to możesz mi ją podać? Nie rozumiem czemu tak dobrego serialu nie puszczą na telewizji publicznej.

ocenił(a) serial na 8
PRINCE_OF_DARKNESS

a wiesz może gdzie można znaleźc do niego napisy??

kondziorek69

Ja tez wlasnie szukam napisow i niestety chyba ich nie ma :(. Malo ososb interesuje sie tym serialem a jest naprawde swietny.

PRINCE_OF_DARKNESS

dobry jest ten serial? ogląda to ktoś bierząco? bo zastanwiam czy się za to nie zabrać

ocenił(a) serial na 10
Adick

opłaca się oglądać. na prawdę. serial świetnie zrealizowany, oglądam go już dość długo i nadal się nim zachwycam.

ocenił(a) serial na 9
PRINCE_OF_DARKNESS

A ile juz jest serii ?
ja jestem chyba na początku 2 jak Danny wrocil z wojska

olga9127

Hej pewnie ogladasz serial na fox life ja tez jestem na tym samym etapie. Teraz leci 2 seria a 7.11 bedzie 2 odcinek. Aktualnie w usa leci 5 seria jakies poczatkowe odcinki.

Wiem tylko tyle ze SPOJLER --> Big Ed juz nie bedzie tak czesto wystepowal albo zrezygnowal (tego do konca nie jestem pewna -> ktos inny jest szefem operacyjnym ), tak samo nie ma mary no i od jakiegos czasu juz nie ma Nessy od 3 albo 4 sezonu. I dowiedizlam sie z youtube, ze danny bedzie z delinda (ale nie wiesz czy w tej chwili tez czyli w 5 sezone) wiem tez ze podobno zostanie ojcem.

ocenił(a) serial na 9
PRINCE_OF_DARKNESS

A co się stanie z Mary, że jej nie będzie ? Lubie ją choć czasem przesadza ze strojem ;D Nessa też jest fajne ;d

olga9127

Mary bedzie cały czas przynajmniej do 4 sezonu bo tyle oglądałem. W ostatnim odcinku 4 serii pojedzie zabić swojego ojca DAnny pojedzie za nią a za mini jeszcze Ed i jak już będzie miała pociągnąć za spust to uprzedzi ja Ed, a w tym czasie bedzie napad w kasynie i wybuchnie bomba w hotelu, bo tam bedzie wojskowy który zwrócił się do Danny'ego o pomoc. Ten wojskowy zbuduje bombe aby i ja zdetonuje w hotelu. Delinda bedzie miec dziecko z Dannym

maverick_997

Doskonały jest ten serial wszystkie odcinki mam :d jestem fanem

dzakez

Witam serial jest znakomity ale może ktoś z was wie jak dokładnie w normalnym życiu nazywa się serialowa żona Eda Deline ?

PRINCE_OF_DARKNESS

Chyba nie jesteś na bierząco gdyż 4 seria leciała niedawno na foxlife albo jeszcze leci :)) I od 24 czerwca w środy o 21 chyba bedzie leciał 5 seria :)) i nie wiem czy bedzie 6 :)) pozdrawiam :))
Fanka Las Vegas...

_fanka_

Ludzie mnie chyba nie przestaną zadziwiać... fanka jeśli piszesz takie rzeczy spójrz jaką datę ma pierwszy post :P minęły przecież 2 lata (!). Co do 6 serii to raczej nie ma co sie jej spodziewać bo serial został zdjęty z anteny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones