PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788868}

Las

La Forêt
6,8 8 949
ocen
6,8 10 1 8949
Las
powrót do forum serialu Las

Całkiem niezły. Chociaż Virginia (policjantka) działała mi na nerwy przeokrutnie. Jak dla mnie mocna "6" i warto poświęcić kilka godzin.

Bardzo_Wplywowy_Birbant

O tak, policjantka doprowadzała do szału.

ocenił(a) serial na 7
J_reverse

Oj zgadzam sie co do Policjantki, a jestem dopiero na poczatku (2 odcinek). Ma taka postawe ze w sumie wszystkich super znam i prosze nie prowadzic śledztwa.

ocenił(a) serial na 5
Bardzo_Wplywowy_Birbant

Policjantka powinna zostać zawieszona (chociażby ze względu na powiązania osobiste), denerwował mnie też sam inspektor, wszystkim naokoło zdradzał szczegóły śledztwa, nawet nieletniej koleżance Mai. Oglądając serial raził mnie brak profesjonalizmu śledczych.

ocenił(a) serial na 4
Chile

Zgadzamy się. W śledztwie było tyle błędów formalnych, że nie dało się tego oglądać bez łapania się za głowę (Jako fani seriali kryminalnych jesteśmy ekspertami od pracy policji :D)

ocenił(a) serial na 7
Bardzo_Wplywowy_Birbant

Zgadza się, Pani inspektor bardzo irytuje.. w końcu nie wiem czy tak gra czy nie umie grać

ocenił(a) serial na 6
Pawcio_Chmmiel

Sposób, w jaki upadła przed Mayą w ostatnim odcinku wywołał u mnie śmiech i ciarki żenady ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones