Legenda Korry (2012-2014)
Legenda Korry: Sezon 4 Legenda Korry Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Legenda Korry (2012-2014)

Wróg u bram

Enemy at the Gates 22m
8,1 185
ocen
8,1 10 1 185
Legenda Korry
powrót do forum s4e5

S4E05

ocenił(a) serial na 9

jest klip z tego odcinka http://www.youtube.com/watch?v=eTFukNJ5p24 zapowiada się niezła rozróba i siostra Lin ma nie lada kłopoty. Nie wiem czy Zjednoczona Republika da im radę pomóc.

ocenił(a) serial na 10
chili14

Pewnie zobaczymy w tym odcinku broń, która była pokazana na koniec 3 odcinka. Kuvira będzie raczej chciała najpierw załatwić to pokojowo, ale siostra Lin na pewno nie. Zresztą nie rozumiem, co jej tak zależy na Klanie Metalu, oni w końcu zawsze byli niezależni.

ocenił(a) serial na 9
Neroix

Właśnie dlatego że są niezależni, zawsze mogą poprowadzić ludzi do buntu a wiemy że wystarczy iskra by do tego doszło. Po za tym Kuvira potrzebuje metalu jeszcze nie wiemy na co on jej potrzebny, ale pod przykrywką pokoju prawdopodobnie planuje wojnę. Prawdopodobnie chodzi jej o zagarnięcie Republic City jako dawnych ziem królestwa.
ziemi. Niestety naiwność przywódców i brak avatara przyczyniły się do tego stanu rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
chili14

Wydaje mi się, że już jakaś walka zacznie się w 5 odcinku. Chociażby sceny z trailera opublikowanego przez Nick. Podam sceny:
1. 0:48-0:49
2. 1:13-1:14
3. 1:51-1:52

To są sceny, do których mam prawie 100% pewność, że zobaczymy w 5 odcinku (oczywiście pominąłem sceny z tego klipu odc.5). Było też kilka innych scen, np. uciekający Bolin i w innej scenie używający magii lawy i obydwie te sceny miały podobne otoczenie, ale nie jestem pewny czy to zobaczymy już teraz. W tym samym otoczeniu co był Bolin, Kuvira robiła unik od ognia i to chyba z tego mecha czołgu pochodził ogień.

ocenił(a) serial na 9
chili14

Zapowiada się chyba najlepszy odcinek z całej serii wliczając w to ATLA.

ocenił(a) serial na 8
chili14

Lavabending mnie po prostu oczarowało. Takie to jest cool. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones