PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655279}

Lekarz mafii

The Mob Doctor
6,8 1 122
oceny
6,8 10 1 1122
Lekarz mafii
powrót do forum serialu Lekarz mafii
m0ck

Wrażenia takie sobie. Aktorstwo na niezbyt dobrym poziomie. A po ustaleniu, że główna bohaterka jest postacią pozytywną i gdyby nie jej brat byłaby nudnym do bólu lekarzem, serial robi się bardzo przewidywalny. Raczej zapoznam się jeszcze z 2 odcinkiem ale nie zapowiada się to najlepiej. A wystarczyłoby gdyby Dr Devlin była tylko trochę bardziej zła...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pereplut

Również mam zastrzeżenia co do głównej bohaterki, która jest po prostu typową Mary Sue - piękna, zdolna, silna, prawa... i co nie tylko. I wszystkim pacjentom współczuje, i niekompetentnemu szefowi napyskuje, i mafiozowi podskoczy. Nie wiem, może za dużo się działo w tym odcinku. Nie wyobrażam sobie jak planują to ciągnąć przez cały sezon, a nawet i kilka. Większosć ciekawych dylematów i problemów poruszono już w pierwszym odcinku - moim zdaniem błąd.
No i ten pościg przez miasto... Nie było żadnej policji, żadnych kamer i fotoradarów, nikt jej numeru nie zapisał.

milkaway

Pilot słaby, ale widziałem już sporo świetnych pilotów do słabych seriali i odwrotnie, więc poczekam trochę, tym bardziej że zmiana Morettiego (btw jak się nazywa ten aktor, bo go nie ma w obsadzie na stronie a go koajrzę) na Constantina wydaje mi się, że wyjdzie na dobre.
Jeżeli chodzi o pościg to nic dziwnego, że nikt na to nie zwrócił uwagi: policja nie zajmuje się biednyjszymi dzielnicami (a po takiej główna część pościgu się odbywała), fotoradary nie istnieją, jedynie kamery na kilku większych skrzyżowaniach łapiące czy ktoś nie przejechał na czerwonym, a innych kierowców nie za bardzo obchodzi co się działo, zresztą mogli domyślić się, że to coś związanego z mafia i odpuścić:)

ocenił(a) serial na 8
DCiebiera

Moretti - Michael Rapaport, znany głównie z seriali: Domowy Front, Skazany na Śmierć, Boston Public :)

m0ck

Pilot średni ale serial pewnie się rozkręci

ocenił(a) serial na 8
m0ck

Muszę przyznać, że podoba mi się pomysł kończenia każdego z odcinków w sposób, który zostawia widza z chęcią obejrzenia następnego epizodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones