Oto co jest napisane na superseriale:
"W LEKARZE 2 sezon odc. 2 (emisja w TVN w poniedziałek, 4.03.2013) odbywa się operacja Alicji. Na szczęście zabieg przebiega bez komplikacji. Wszystko kończy się dobrze, Leon i jego córka, o której istnieniu dowiedział się kilka dni, wcześniej przeżyli operacje."
"Jeszcze przed operacją Maks udowadnia Alicji jak wiele dla niego znaczy, a związek z Beatą (Agnieszka Więdłocha) to już przeszłość. Keller czule obejmuje Alicję, dodaje jej otuchy przed zabiegiem. Zanim jednak Alicja trafia do szpitala jako pacjentka w LEKARZE 2 odc. 1 zabiera ukochaną na skok ze spadochronem. Alicja i Maks razem przeżywają niesamowitą przygodę z dużą dawką adrenaliny. Oboje zbliżają się do siebie jeszcze bardziej..."
na tej stronie są też zdjęcia.
http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-2-sezon-alicja-i-maks-beda-razem-alicj a-w-ramionach-maksa-zdjecia_304463.html