serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Lekarze

2012 - 2014
45m
6,7 29 083
oceny
6,7 10 1 29083
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze z toruńskiego szpitala walczą o życie pacjentów, a jednocześnie starają się ułożyć własne. Zobacz pełny opis
Lekarze zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

"Lekarze" to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie: przyszłość z ukochanym Krzysztofem (Piotr Polk)"Lekarze" to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie: przyszłość z ukochanym Krzysztofem (Piotr Polk) i wytyczoną ścieżkę kariery. Jednak los szykuje jej niespodziankę. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż specjalizacyjny z transplantologii, a narzeczony Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi ich wspólną przyszłość, Alicja robi - nomen omen - chirurgiczne cięcie i rozpoczyna nowy rozdział. Porzuca życie w Warszawie, zrywa z ukochanym i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu „Copernicus” prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) ma szanse na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy na co dzień walczą nie tylko ze śmiercią, ale także z własnymi słabościami i codziennymi problemami. To z nimi przyjdzie jej dzielić radości, smutki, triumfy, a nawet miłość…

na podstawie
dystrybucja
TVN
studio
TVN
tytuł oryg.
Lekarze
inne tytuły
Alicja Bachleda-Curuś odrzuciła rolę doktor Anny Bogny Zaniewskiej ze względu na inne zobowiązania.
Zdjęcia kręcono w Toruniu (Polska).
Filmowy szpital to w rzeczywistości Centrum Targowe Park, przy Szosie Bydgoskiej 3, Toruń (Polska).
W zwyczaju stacji TVN leży produkowanie "ładnych" i "przyjemnych dla oka" obrazów. Co jakiś czas stacja wypuszcza właśnie takie seriale i ciągnie je przez około 4 sezony, a czasem i mniej (można by tu wymienić np.: "Magdę M", "Teraz albo nigdy", "Przepis na życie", "Układ warszawski" etc.). Trudno jednoznacznie zakwalifikować je jako te złe, czy... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kopia "Grey's Anatomy".

ocenił(a) serial na 5

Ten serial "Lekarze" jest niemal kopią "Grey's Anatomy". Tak mnie to wkurza, że polscy scenarzyści nie potrafia nic nowego, kreatywnego wymyślić, że musze się komuś wyżalić heh. Podobieństw jest od groma, a mianowicie:

- główny bohater - młoda, samotna kobieta, stażystka;
- główna bohaterka serialu poznaje...

Serial ogląda się nawet fajnie, ale gdyby tak wyglądała praca lekarzy to byłby cud. Ja rozumiem, że 'telewizja kłamie' i to tylko serial, ale moim zdaniem gruba przesada. Służba zdrowia w 1 % nie przypomina tego co się tam dzieje.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Będzie 6 sezon Lekarzy czy nie ? w sieci są sprzeczne informacje .

ona jest okropna;/ nie dośc,że urody za bardzo nie ma, to jeszcze jest okropnie irytująca. grac nie
umie a jak sie śmieje to nie wiem, czy smiac sie czy płakac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones