PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 050
ocen
6,7 10 1 29050
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

ona jest okropna;/ nie dośc,że urody za bardzo nie ma, to jeszcze jest okropnie irytująca. grac nie
umie a jak sie śmieje to nie wiem, czy smiac sie czy płakac

natalia19931

Gdy ją umalują to wygląda ładnie

natalia19931

FW to nie portal od leczenia kompleksów !

tomucho77

nie lecze swoich kompleksów,wypowiadam swoje zdanie. może z urodą przesadziłam, ale z tym,że jest irytująca na pewno niee!

natalia19931

"nie dośc,że urody za bardzo nie ma" to jest właśnie leczenie kompleksów ! pokaż swoją urodę i dopiero wtedy oceniaj urodę innych !

tomucho77

napisałam,że przesadziłam z tym...

ocenił(a) serial na 6
natalia19931

Najbardzej irytujaca jest w Czasie Honoru... IMO

jim76

I co cię tak w niej irytuje ?

ocenił(a) serial na 6
tomucho77

Chyba to, ze nie umie grac, jest sztuczna...
W Lekarzach az tak mnie nie drazni, choc nie przepadam za jej smiechem :-(
Ale Czas Honoru to moj ulubiony serial i tam jej postac w I serii grala Maja Ostaszewska, no i byla wg mnie o wiele lepsza...
Podkreslam, to jest MOJE ZDANIE i mam do niego prawo, ha!
A prywatnie widzialam wywiad z p. Rozczka i wydawala sie mila :-)

jim76

Chyba ?

ocenił(a) serial na 6
tomucho77

Oj trafilam na wielkiego fana p. Rozczki i teraz trzeba sie tlumaczyc z kazdego slowa...
Nie chyba, ale NA PEWNO irytuje mnie to, ze ta aktorka nie umie grac!

jim76

A kto wg. ciebie potrafi grać ?

ocenił(a) serial na 6
tomucho77

W tym serialu najbardziej lubie Danute Stenke i wlasciwie dlatego zaczelam ten serial ogladac :-)

jim76

A Jacek Koman ?

ocenił(a) serial na 6
tomucho77

Tez go lubie, bardzo dobrze zagrana i wiarygodna postac Leona :-)

jim76

to nie jest wielki fan Różczki tylko jakiś prawiczek podjarany każdą gwiazdeczką jaką mu media podsuną. jak taki zamiast uprawiać seks z kobietą wali gruchę przed monitorem (przy "pomocy" Różczki lub innej Wendzikowskiej) to później myli mu się pożądanie z miłością i staje na forum fb (bo to łatwe i bezpieczne) w obronie takiej gwiazdeczki jak kogucik w obronie swojej kurki. :)

jim76

masz absolutną słuszność

ocenił(a) serial na 4
natalia19931

Podobnie irytująca jest główna bohaterka Chirurgów, a że ta produkcja jest totalną zgapą amerykańskiej wersji możliwe, że jej wybór był związany z tym, żeby wybrać postać charakterystyczną, niekoniecznie ładną. :)

dancewithangel

Zadam ci to samo pytanie co cię tak w niej irytuje ?

ocenił(a) serial na 4
tomucho77

dziąsła? dykcja? worki pod oczami? każda postać grana na jednym tonie? wymieniać dalej? :)

dancewithangel

Każdy aktor, aktorka ma jakieś wady H. Ford ma bliznę, niektórzy aktorzy/ki mają krzywe przegrody nosowe, brzydkie zęby i co z tego powodu mam ich dyskwalifikować ? Coś mi się wydaje że przemawia przez ciebie jakaś trauma ?

tomucho77

A umiesz przyjąć do wiadomości to że nie każdy ma gust taki jak ty ???

Robaczek_12

A umiesz się odnieść w inny sposób do mojej wypowiedzi ?

tomucho77

Pewnie bym mogła gdybym wszędzie nie widziała jak nie umiesz uszanować gustu innego od swojego.

Robaczek_12

Wrzuciłaś wszystkie aktorki do jednego kubła twierdząc że są brzydkie i że tylko makijaż ich ratuje i ja mam się z tym zgodzić !

Napisz wprost że brak ci argumentów !

tomucho77

Wiesz co, nie umiesz czytać ze zrozumieniem ! podaj mi zdanie w którym stwierdzam, że SĄ brzydkie, ONE, bo twierdzisz, że WSZYSTKIE AKTORKI wrzuciłam do jednego kubła i że wszystkie mają zniszczoną cerę tak jak Przybylska.

Brak mi argumentów ??? koleś, przy każdej rozmowie daję ci argumenty co do mojej opinii, natomiast ty albo nie odpisujesz, albo odpisujesz pierdołami wyssanymi z palca które nie maja żadnego potwierdzenia w moich tekstach.

Tak dla jasności, napiszę jak dziecku żebyś mógł rozumieć, ponieważ nienawidzę ( nawet na portalach) zakłamania i takiego fałszerstwa u ludzi.
Podam tutaj aktorki które w jakiś sposób skomentowałam w twojej "obecności"
1. Anna Przybylska - zniszczona cera, w jej przypadku brak makijażu pokazuje jaką ma zniszczoną i zmęczoną cerę, ale ( TERAZ UWAŻAJ) nigdzie nie stwierdziłam, że jest BRZYDKA ! . Makijaż w jej przypadku zakrywa właśnie wszelkie oznaki zmęczenia itp.
2. Naomi Watts, Jordana Brewster i jeszcze kilka aktorek z twojego bloga oceniłam pozytywnie, że są pięknymi kobietami itp. na co ty ten komentarz usunąłeś
3. Magdalena Różdżka - brak komentarza, chociaż uważam, że może pięknością nie jest, ale też nie jest brzydka.
Zresztą zamiast pie**yć jak potłuczony i pisać takie pierdoły w KILKU POSTACH ! powinieneś wejść na moj profil i zobaczyć czy naprawdę tak (twoim zdaniem) nienawidzę aktorek i uważam wszystkie za brzydkie, bo jak już coś piszesz to miej na to jakieś ARGUMENTY.

Facet jak i kobieta ma swój gust i zrozum to wreszcie !! a nie się wszystkich czepiasz bo ktoś myśli inaczej niż ty ! tak jak napisałam Różdżka jest średnia (nie mój typ urody który podoba mi się u kobiety) ale stanęłam w obronie dancewithangel ponieważ szanuję to, mimo że ma inne zdanie ode mnie, twoje zdanie też szanuję chociaż w wielu kwestiach się nie zgadzamy.
Czy ty każdego aktora uważasz za przystojnego, atrakcyjnego ? każdą aktorkę uważasz za atrakcyjną ?

Robaczek_12

Nigdzie nie będę wchodził yebie mnie twoje zdanie, twój gust i twoje oceny ! spaliłaś fronty tą "zniszczoną i zmęczoną cerą" a dokładnym potwierdzeniem jest koniec twojej wypowiedzi która jest niezwykle "szczera" i "prawdomówna" ... "wyglądają strasznie".

tomucho77

To jak cię to J**bie to zamknij swoją japę, bo pisanie takich pierdół jest karygodne, widać, że jesteś bardzo konfliktowym człowiekiem nie liczącym się ze zdaniem innych osób !.
No i co boli cię to ?? że ktoś ma inny gust niż ty ? bo widać, że bardzo, bo do każdego się o to przypieprzasz .Hahahaha naprawdę jesteś tak tępym człowiekiem że nie umiesz rozróżnić jak ktoś pisze że ktoś jest brzydki a ktoś ma zniszczoną cerę ??? TO NIE TO SAMO !!! twoje potwierdzenie możesz sobie wsadzić ponieważ nic a nic nie potwierdziłeś, moje zdanie " zniszczona cera, w jej przypadku brak makijażu pokazuje jaką ma zniszczoną i zmęczoną cerę, ale ( TERAZ UWAŻAJ) nigdzie nie stwierdziłam, że jest BRZYDKA ! . Makijaż w jej przypadku zakrywa właśnie wszelkie oznaki zmęczenia itp." jest durny człowieku zaprzeczeniem tego że Przybylska jest BRZYDKA ! bo przecież ty, znawco każdego gustu, każdego człowieka na śiwecie uważasz, że ja KAŻDĄ, ale to każdą aktorkę uważam za brzydką. I gdzie tu argumenty i jakaś logika z twojej strony ??

Robaczek_12

Po co tracisz czas na odpisywanie temu cymbałowi? ;-)

Każdy ma bekę z tego nieudacznika i on żyje tylko dzięki temu że ludzie zwracają na niego uwagę ;-)
Zasłużył na swoje godne miano największego frajera i trola na filmwebie :-)

Ale czego można się spodziewać po wiejskim głupku u którego na wsi nawet dróg asfaltowych nie ma? :-)

TheWitcher_666

Ban minął ?

tomucho77

Najpierw bym go musiał mieć, a gdybym dostał to bym założył nowe konto, baranie ;-)

TheWitcher_666

Które by to już było ?

tomucho77

Zapewne drugie jak mniemam.
Dalej czekam na nasze solo o którym tak krzyczałeś.

TheWitcher_666

A już dotarłeś do Polski po tym pruciu azbestu w USA ?

tomucho77

Hahahahaha.
Aleś teraz błysnął, rozbawiłeś mnie naprawdę.

Od dwóch lat ten sam kretyński tekst od tego twojego klona - maxia66
Jaki ty jesteś żałosny to się w pale nie mieści.

I dalej wierzy że ja w ameryce siedzę, baran.
Stary, dobry upośledzony tomuszko to się jednak nie zmienia.

TheWitcher_666

Czyli innymi słowy teraz prujesz azbest w Izraelu ?

tomucho77

Jeśli sobie wpiszę że mieszkam w Uzbekistanie to też coś to będzie znaczyć?
Serio, tobie to straszny ból dupy sprawia że ktoś wyjechał i nie klepie biedy tak jak ty krowy o 4 rano wypasasz, bo się czuje przez to lepszy że się w gnoju nie babra.
Mały z ciebie nieudacznik życiowy w dalszym ciągu.

Tylko po co się aż tak rozpisuję skoro do tego twojego pustego łba jednym uchem coś wlatuje a drugim wylatuje?

I dalej ten sam tekst o azbeście...
Nie wierzę, ale jednak.
Zmień sobie już płytę tępaku, bo co jak co ale to ty się urodziłeś na strychu wypełnionym azbestem, dlatego masz wodogłowie i bezpłodność.

Borze liściasty...

Chłopie, serio, wyjdź na powietrze bo już nawet pastwić mi się nad tobą nie chce

TheWitcher_666

Powyższe chamskie docinki spływają po mnie, więc możesz dalej się tu pocić, ale miej świadomość, iż bawi mnie to szalenie :).

TheWitcher_666

Dzięki za wsparcie ; )
Czasami do kogoś nawet najlepsze argumenty nie docierają i będę musiała się z tym jakoś pogodzić ; )

Robaczek_12

Gratulacje skoro cieszysz się ze wsparcia osobnika którego poprzednie konto zostało zbanowane za setki wulgaryzmów.

tomucho77

Spoko.

Robaczek_12

Uważaj bo ja zły jestem, Tomuś cię już uprzedzał, bo zaraz będzie straszyć banem!

Łolaboga! Łuciekajta kto może!

tomucho77

Ojoj, tomuś bo popuścisz w pampersika zaraz.

Już wszyscy słyszeli o tym banie, możesz już przejść do innego tematu bo znowu się zawiesiłeś i psychotropów nie wziąłeś.
Daj swojemu ćwierćcalowemu mózgowi odpocząć, bo jak się wysilasz to moczysz się po same gumofilce.

Robaczek_12

W jego przypadku żadne argumenty nie docierają, ale czasem wesoło jest posłuchać po raz 535 kiedy powtarza coś zasłyszane sprzed paru lat i próbuje cię takim ochłapem urazić.

Tak jak ten azbest który usłyszał jakieś ponad dwa lata temu i nieprzerwanie od dwóch lat to powtarza.

To coś więcej niż zacięta płyta, wkraczamy tu na nowy poziom.

tomucho77

Hehehehe - niezły awatar, tomuszko - chciałbyś wyglądać jak Ben Affleck ale niestety jesteś tylko otyłym frajerem ze wsi pod Lublinem który nigdy ogórka nie zakisił i nie zakisi, chyba że z kozą ;-)

TheWitcher_666

Masz jakąś traumę na pkt. wsi ?

tomucho77

Wiesz co to jest trauma?
To sobie wygogluj.
Widzę że nic się nie zmieniło i dalej z ciebie jest oszołom i prowokator :-)

TheWitcher_666

Oszołom i prowokator !

Nie odzywałeś się (przez bana którego dostałeś za kolejne wyzwanie innych ! za robienie sobie wulgarnych przyziemnych żartów z czyichś matek, ojców i żon !) i teraz ZNOWU to samo !

"cymbałowi, nieudacznika frajera i trola (trolla), wiejskim głupku, otyłym frajerem ze wsi pod Lublinem który nigdy ogórka nie zakisił i nie zakisi, chyba że z kozą".

Żenada niech to osądzą inni przed kolejnym banem :)

tomucho77

Nie płaaaacz, kiedy łodjadęęęęę

To niech sądzą, zupełnie jakby mnie interesowało konto na jakimś pseudo filmowym portalu :-)
Po prostu chyba łyknę tabletki kiedy mi te moje ukochane konto zbanują bo nie mogę bez niego żyć :-( (to sarkazm żebyś załapał)

tomucho77

Nie odzywałem się bo się nie logowałem na konto, matołku :-)
Niektórzy ludzie pracują i mają zainteresowania inne poza siedzeniem na filmweb 24 na dobę tak jak ty i czekaniu na nowe komentarze.

Chcesz mieć jakąś chyba satysfakcję z tego że ktoś tam dzięki tobie dostał bana ale nic z tego bo bana nie było a gdyby był to się dostaje permanentnego i chyba ekspercie powinieneś być świadom tego.

Może gdybyś miał trochę oleju we łbie to byś wiedział że nie ma czegoś takiego jak ban na 8 miesięcy bo dokładnie tyle się nie logowałem.

Jednak stary, dobry tomuszko się nie zmienia i nie myśli :-)

natalia19931

Co w mnie w niej irytuje? Hmmm... Sztuczna, irytująca gra aktorska, głupi, wymuszony śmiech, który doprowadza mnie do szaleństwa. Poza tym słyszałam kiedyś z nią wywiad i zachowywała się jak zwykła idiotka, która nie ma zupełnie nic do powiedzenia i nadrabia tym irytującym śmiechem. Jako aktorka jest bez wyrazu i talentu. Totalna porażka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones