PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692220}

Limit

6,5 45
ocen
6,5 10 1 45
Limit
powrót do forum serialu Limit

Sierp rzondzi! :P

ocenił(a) serial na 4

Ta drama, to taki 'Battle Royal' dla ubogich. Dzieciaki biegają po lesie i próbują przeżyć, a dodając do tego ekstremalne
warunki i emocje nie trzeba być geniuszem żeby wydedukować, co prędzej czy później się zdarzy. Pierwsze 5 czy 6
odcinków, to jakaś katastrofa, na szczęście jeśli się je przebrnie, to potem jest juz tylko lepiej, ale i tak wysokiego poziomu ta
drama w rezultacie nie osiąga. Zakończenie niespodziewane, jednak niewbijające w fotel. Gra aktorska też jakaś taka
niemrawa, na uwagę zasługuje jedynie aktorka odgrywająca rolę nastoletniej wariatki :D
Na uznanie zasługuje muzyka, nie jest jakaś wybitna, ale ładnie się komponuje z obrazem. Tak samo kilkuminutowe początki
odcinków, które są największym plusem tej serii; nie wiem musieli chyba zatrudnić dwóch reżyserów bo aż trudno uwierzyć,
żeby kręciła to ta sama osoba, różnica kolosalna :>
Ogólnie, to drama do obejrzenia na jeden raz.

hyazinth11

Szlachetny hyazincie, dramy rzadza się swoimi prawami i nijak do filmow ich porownac nie można:)

ocenił(a) serial na 4
Szybszy

Drogi Szybszy,
oczywiście, że można porównywać, co z resztą zrobiłam powyżej, a czy jest tego sens, to już inna sprawa.
Porównanie do filmu 'Battle Royal', to tylko jedno zdanie w całej mojej wypowiedzi, reszta dotyczy już stricte dramy. Nie będę ukrywać, że takie a nie inne odczucia miałam podczas całego serialu; pewnie byłoby inaczej (albo i nie!) gdybym wcześniej nie widziała filmu, ale widziałam no i co z tym fantem zrobić?
Moja powyższa wypowiedź była napisana po obejrzeniu całej dramy i ocenieniu tylko jej.

Z pozdrowieniami,
hyazinth

Ps. Dziękuję za uświadomienie, bez tego moje życie byłoby o wiele uboższe :)


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones