PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742527}

Limitless

7,3 16 398
ocen
7,3 10 1 16398
Limitless
powrót do forum serialu Limitless

Polak o nazwisku Petrov

ocenił(a) serial na 4

Jest to takie symboliczne podsumowanie jakości tego serialu. W dzisiejszym świecie wystarczy mieć dostęp do Google by się aż tak skrajną ignorancją nie wykazywać. Tym bardziej, że to nie jest szkolny teatrzyk niedzielny, ale serial z niemałym budżetem i kilkorgiem znanych aktorów w obsadzie. Nie trzeba było nawet zatrudniać konsultanta polskiego pochodzenia by dowiedzieć się, że Petrov, jeszcze z tym "v" na końcu, nie jest nazwiskiem szczególnie w Polsce popularnym.

Ale ja w zasadzie nie o tym nieszczęsnym Petrovie. To tylko przykład na bylejakość tej produkcji, w której nie kładzie się nacisku na jakąkolwiek rzetelność czy profesjonalizm. Wszystko powierzchowne, dość głupiutkie. Tępi agenci FBI, imbecyle w CIA, schematyczne postacie, płaskie, jakby wycięte z komiksu dla młodzieży.
Cały dowcip polega na tym, że serial ten miał nawiązywać do filmu. Jest to o tyle dziwne, że nie mieści się w tym samym gatunku, bo film raczej komedią nie był i na pewno nie przedstawiał postaci i wydarzeń w tak durny sposób.
Serial jest lekki, łatwy, ale pomysł by właśnie takim go uczynić jest moim zdaniem sporym błędem, właśnie w kontekście filmowego oryginału.

per333

no właśnie tez mnie to zaskoczyło o do tego to już fajnie nawet sami zainteresowani śmieją się z tych tajnych siedzib CIA u nas

per333

Nie wymagaj za dużo od amerykanów

ocenił(a) serial na 4
han522

Dlaczego? To oni tak naprawdę stworzyli i rozwinęli dziedzinę jaką jest kino rozrywkowe. To oni we wszystkich filmowych dziedzinach przecierali ścieżki, wytyczali kierunki, byli prekursorami, odkrywcami i wizjonerami. Liczba arcydzieł filmowych produkcji amerykańskiej przekracza liczbę arcydzieł jakiejkolwiek innej narodowej kinematografii, włącznie z estońską, bułgarską, ugandyjską i pakistańską.

ocenił(a) serial na 8
per333

Serial nie chroni się od błędów fakt. Jednak jeśli chodzi o tego Petrova to jest powiedziane w serialu, że "służył w Polskiej Armii", a nie, że był Polakiem:/ mógł być Rosjaninem na kontrakcie czy coś w tym stylu po co zakładać, że mają go za Polaka skoro tego nie powiedzieli? Pozdrawiam.

JTotaku

No właśnie miałem to napisać, + dla ciebie JTotaku,
Właśnie tak BTW mówiąc o całym serialu, nic dziwnego że niektórzy porzucają ten serial po 4 czy 5 odcinkach jak nie oglądają go ze zrozumieniem. To właśnie od 7 odcinka zaczęło się robić coraz ciekawiej ja tam dalej go oglądam i mi się podoba, sądzę że będzie on coraz lepszy.

per333

I tak nic nie przebije akcji z zasilaczem jako zabezpieczonymi dyskami twardymi..

Nie rozumiem tego posunięcia.. uszkodzony dysk twardy można kupić za grosze albo mieć za darmo.. a w tym serialu gość wyciąga z torby stary zasilacz twierdząc że to zabezpieczone dyski twarde. Większego poziomu żenady oglądając serial dawno nie uświadczyłem jak w tej scenie.

http://i.imgur.com/RC26CtI.png

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones