PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742527}

Limitless

7,3 16 390
ocen
7,3 10 1 16390
Limitless
powrót do forum serialu Limitless

wiadmo co mowie pas,,serial nudny sprawy tak samo ,zwykly procedural i kup e gadania i gadania,nic specjalnego,i to gadanie do siebie masakra za duzo tego,co ciekwy tylko glowny watek z morrem,tak to lipa.

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

dotrwaj do 6tego, Morra jako sympatyczny facet koło 40 który tak naprawdę jest nadczłowiekiem z planami sterowania USA to dobry motyw, Cooper wraca w włąśnie w szóstym odc.

ocenił(a) serial na 3
Arayen

hm no nie wiem ,wiem na pewno ze mor jest tylko po to zeby ściągnąć ludzi przed tv i przed ten serial..moze sobie pozwole na obejzenie z paru odcinkow a potem zdecyduje,ale ogolnie serial duzo by tu powiedziec ze sredni

ocenił(a) serial na 3
Mar_28

Obejrzalem wlasnie piaty odcinek i jestem pewien , ze twoja decyzja jest sluszna.
Ten odcinek mozna podsumowac jednym slowem - tragiczny.
Porzucam ten serial ze smutkiem , bo film mi sie strasznie podobal.

ocenił(a) serial na 3
Julietzmx

o czyli jednak mialem racje Morr tylko zeby ogladalnosc byla tak o lipa nudna.chodz specjlanie zobacze ten odcinek gora dwa

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

pilot był genialny, szkoda :/

ocenił(a) serial na 3
boorack

jak dla mnie moze nie genialny ale tak o jeszcze dalo sie to zobaczyc ale im w las tym ciemniej z tego co widze.,co jest dziwne w tym sezonie ze srednie seriale jak quantico czy rosewood czy blindspot czy limitlesz moim zdaniem powinny byc skasowane bo dupy nie urywaja a tu prosze maja dobra ogladalnosc..a lepsze seriale spadaja hm

ocenił(a) serial na 3
Mar_28

"i was blind.. now i see" Ja sposowałem po drugim

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

obejrzałem 9 odcinków. Kurde, im dalej tym gorzej : /

ocenił(a) serial na 3
z69

ja juz tego nie ogladam nic specjalnego zrezygnowalem po 5 odcinkach dla mnie nuda zwykly procedural...

użytkownik usunięty
Mar_28

najbardziej mnie boli że na trailerze to wszystko wyglądało tak świetnie

ocenił(a) serial na 3

HHAA TA JA NAWET NIE CHE WIEDIZEC CO SIE TAM PO 4 ODCINKU DZIEJ BO I TAK DPA LIPA NA PEWNO

ocenił(a) serial na 8

i nadal tak jest więc +

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones