Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 1 Loki Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Loki (2021-2023)

Wariant

The Variant 53m
7,9 1 978
ocen
7,9 10 1 1978
Loki
powrót do forum s1e2

No to co tym razem

ocenił(a) serial na 6

Jak myślicie, Time Keepers istnieją i zarządzają tym całym TVA czy to jednak tylko brednie?

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Myśle, że istnieją w takiej lub innej formie i trzymają pieczę za pomocą TVA, nad jedną i uniwersalną linią czasu. Faktycznie odbierają wszystkim żyjącym istotą wolną wolę i sprawiają, że wydarzenia zawsze toczą się w ten sam sposób. Sądzę, że Loki i Mobius w finale dojdą do wniosku, że wiele linii czasowych, paradoksalnie jest zdrowsze dla samego czasu. Tak dojdzie do powstania multiuniversum, którego skutki zobaczymy w nowym filmie o pajączku i Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Nie bez powodu w ostatnim odcinku Loki wypowiada słowa: "Nie zawsze to co wydaję się złe, faktycznie jest zupełnie złe, ale i nie to co wydaje się dobre jest zawsze dobre". 

ocenił(a) serial na 9
KarolScyzor

myślę, strażnicy czasu mają coś wspólnego z Kangiem Zdobywcą i możliwe że lady loki nie do końca będzie tą złą w tym wszystkim tylko wręcz chce pokazać prawdziwą twarz TVA, ale to moja teoria jeszcze 4 odcinki i wszystko się okaże

rys_dawid

Czytałam, że kobieta na końcu drugiego odcinka to nie Lady Loki, a Sylvie (Enchantress). Nawet powiedziała "nie nazywam się 'Loki'", no i jest blondynką jak w komiksie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones