PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 480
ocen
7,9 10 1 36480
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Bez kitu, czy w Wlk. Brytanii policja nie nosi broni? Ani kamizelek? Jak Justin chciał zatrzymać
Marwooda bez gnata? Prosząc go czy jak? Może tam mają zakaz noszenia spluwy przy sobie, nie
wiem. Tak samo wejście do magazynu z rękami w kieszeni, albo w tym pokoju z pierwszym
świrem który wyskoczył. Nie no myślę że kaszan maks.

ocenił(a) serial na 8
viciu_080

w Wlk. Brytanii jeśli się nie mylę policjanci nie noszą przy sobie broni :)

ocenił(a) serial na 10
viciu_080

A no nie noszą...

ocenił(a) serial na 10
viciu_080

tam w ogóle jest inna kultura policji i nie wiem jak to nazwać, ale nie ma opcji żeby ktoś podszedł do policji i ich zwyzywał, pyskował, albo cokolwiek innego, jak to się mówi to nie pogański kraj i nie pogańskie obyczaje...

ocenił(a) serial na 7
kolarze82

Jasne, niech służby liczą na uczciwość obywateli a później będziemy mieli żołnierzy z poucinanymi głowami -_-

ocenił(a) serial na 10
poter80

albo rzezie w szkołach, jak wszyscy mają w społeczeństwie broń... takie gadanie polskich ekspertów od wszystkiego...

ocenił(a) serial na 7
kolarze82

Ja nie mówię żeby wszyscy mieli broń bo jestem przeciwnikiem zbrojenia społeczeństwa, ale policja - zwłaszcza w takim kraju jak Wlk.Brytania powinna mieć wręcz obowiązek noszenia broni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones