PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 433
oceny
7,9 10 1 36433
7,7 13
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

BBC One poinformowało właśnie, że w marcu 2015 ruszą prace na planie. Niestety, bądź stety, będą to tylko dwa odcinki.

Ach, źródło: http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/idris-elba-return-luther-two-4656973 i facebookowa strona BBC One.

eoste

to mamy sprzeczne informacje :/ czytałam, że Neil Cross kategorycznie zaprzeczył jakby miała powstać jeszcze jedna seria. Mam nadzieje, że masz rację, bo serial mi się bardzo podoba. Ten klimat wciąga ;)

ocenił(a) serial na 8
Black_Sheep

to nie jest nowa seria, tylko "dwa odcinki specjalne"

zandra5

zwał jak zwał;) mam nadzieję, że podciągną temat Luthera i Alice ;) tworzą mega fajny duet - już tam nawet nie patrzę na takie szczegóły, jak fakt, że jest psychopatką ":D

ocenił(a) serial na 8
zandra5

Odcinki specjalne ale w jakim sensie? Co kulisy,making of,wywiady czy jak? Bo jak dla mnie to potrzebny by był jakiś odcinek w którym coś się wyjaśnia a nie (SPOILER JEŻELI KTOŚ NIE WIDZIAŁ) Że sobie na moście stoją i potem idą a on z raną w nodze sobie popyla zamiast do szpitala iść. Serio najgorszy sezon ze wszystkich.

eoste

A co z filmem który rzekomo miał powstać? słyszałem też że USA będzie robiło swoją wersję Luthera,ale bez Idrisa,choć ma on pomagać przy produkcji.

ocenił(a) serial na 9
Adorianu

Jezu, nie. Po tym co zrobili z Broadchurch...

Mytherios

A co z filmem?
Broadchurch teraz oglądam,amerykańskiej wersji nie mam zamiaru ruszyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones