PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477918}

Mój śmiertelny wróg

My Own Worst Enemy
7,1 427
ocen
7,1 10 1 427
Mój śmiertelny wróg
powrót do forum serialu Mój śmiertelny wróg

a co będzie potem, to się okaże. Nie sądzę jednak, żeby taki aktor jak Slater dał się namówić na jakąś kichę.

piotr100

Na razie ciekawy, zobaczymy co pokarzą następne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
blumarine

po 3 odcinka zapowiada się ciekawie, jest trochę śmieszny, sensacyjny, dramatyczny, dobra gra aktorska i pomysł.

ocenił(a) serial na 9
piotr100

Super serial. Świetnie pomyślany i zagrany, i co najważniejsze trzyma w napięciu (przynajmniej te 3 odcinki, które były). Dobrzy aktorzy, dobry scenariusz, polecam z czystym sercem. Mam nadzieję, że nie zamkną go w połowie z powodu małej oglądalności czy czegoś takiego.

piotr100

heh, ostatnimi czasy Slater gra w samych kichach:D

Krolik_Pudding

oprócz tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 9
LiMiTED_UNCUT

dokladnie serial naprawde fajny
obejrzalem na raz wszystkie odcinki jakie wyszly, dobra odskaocznia od
tasiemcow tj PB czy hirosi :D

ocenił(a) serial na 8
lakimakromedia

Szkoda tylko że zdjęli go z anteny bo za drogi, ale świetny serial.

Woj8ech

Jak to jest, że ściągają mi z anteny ulubione seriale? :/ W "My Own Worst Enemy" scenariusz kulał z odcinka na odcinek, z pewnymi wyjątkami. Jego najmocniejszą stroną był Slayter, dzięki któremu wyczekiwałam każdego nowego odcinka. Nie mogłam się nadziwić swobodzie z jaką przemienia się z Henry'ego w Edwarda i odwrotnie potrafiąc stworzyć dwie bardzo wiarygodne postaci tak diametralnie od siebie różne. Oj, jakbym chciała, żeby reżyserzy przypomnieli sobie o nim i jego talencie na nowo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones