PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

4 148
chce zobaczyć
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Czy warto oglądać film?

ocenił(a) serial na 8

Oglądnęłam już trochę odcinków MASH-a i bardzo mi się podobały, ale nie znam filmu, którego kontynuacją jest ten serial. Słyszałam jednak, że film jest słabszy. Czy oglądnięcie go pomaga w zrozumieniu serialu? Czy jest ciekawy?

eagee

Możesz spróbować obejrzeć z ciekawości. Mnie ten film się średnio podobał, obejrzałem go trochę na siłę. Stwierdzenie że serial jest kontynuacją jest jednak błędne. Ja bym powiedział że serial rozgrywa się w tym samym czasie ale nieco się różni (odejście Franka ze względu na problemy z głowa takie duże podobieństwo:)). Reasumując zdania są podzielone, jednym się podoba drugim nie. "Wypożycz" , obejrzyj. Takie moje zdanie. pozdrawiam

d4rek

moim zdaniem powinnaś obejrzeć film choćby po to, by mieć własne porównanie co wypada lepiej. W filmie są momenty lepsze i są momenty gorsze. Nastrojem jest bardziej wojenny niż komediowy. Serial w sumie też robi się bardziej wojenny, ale to tak od 7 sezonu. Moim zdaniem serial jest nieporównywalnie lepszy, nie mniej pełen metraż z 1970 roku również mogę Tobie polecić.

ocenił(a) serial na 8
eagee

dzięki za rady, oglądnę ten film. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
eagee

z tym że film powstał najpierw wiec chyba nie moze być kontynuacją serialu?? czy się myle?? aczkolwiek jeśli ktoś najpierw widział serial a potem film to cieżko przyzwyczaić sie do Sutherladna zamiast Ardy i ogólnie kwestia przyzwyczajenia do twarzy wielkie ma znaczenie. film polecam ale serial lepszy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones