PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

4 148
chce zobaczyć
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

ja najbardziej lubię Truppera po jego odejściu to już nie to samo ;)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Ja tam wolę Sokole Oko. I uważam że odcinki z B.J.-em i Potter'em są o wiele lepsze (chociaż Henry też był fajny). Radara tez zbytnio nie lubię, wolę Klingera jako pisarza.

ocenił(a) serial na 10

Sokole Oko, ale bez Szczurzej Twarzy to też już nie ten serial.

użytkownik usunięty
livingstone

ja tam wole winchestera od szczura

ocenił(a) serial na 8

A ja wolałem Franka.

ocenił(a) serial na 10
theodorebagwell3

Zdecydowanie Sokole Oko
Na drugim miejscu jest Klinger:)

ocenił(a) serial na 10
livingstone

Dokładnie. W ogóle po tych zmianach obsadowych to już nie było to samo, bez Trappera, bez Heny'ego, bez Szczurzej Twarzy no i bez Radara. Też był śmieszny i na poziomie, ale pierwsze 3 sezony były bezbłędne i obłędne.

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Mjr Emerson Winchester bo zawsze robili z niego jaja.

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Bez Radara obraz wiele by stracił... no i potem niestety to się stało.

ocenił(a) serial na 10
NommaD79

Henry oczywiście na miejscu nr1, Frank, Radar i Trupper ;/ 2 sezon the best

ocenił(a) serial na 10
sisal

Witam :)
Zdecydowanie najbardziej lubiłam duet : Sokole Oko i Trupper , ale prawdziwy żal poczułam jak odszedł Radar.
Klinger był zabawnym drugoplanowym wariatem w kieckach - jako pisarz , już nie jest "sobą".
Facet ze swoim wielbłądzim nosem ma po prostu gumową twarz.
Swoją drogą Frank ze swoją "moralnością" był bohaterem , zdecydowanie niezapomnianym i nieodżałowanym.
Hot Lips :D , pseudo mówi samo za siebie :)

ocenił(a) serial na 9
Nonna

Sokole Oko,Trupper, Radar,Hunnicut i oczywiście Frank

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Sokole Oko był super!!! Trupper i Radar też byli fajni. Franka i jego "moralności" nie da się zapomnieć. W ogóle to był świetny serial!

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

będę w awangardzie: Charles Emerson Winchester III po prostu za wszystko

ocenił(a) serial na 8
ana_lucia_cortez

Sokole Oko był najlepszy, potem Radar (moim zdaniem bardzo ważna postać dla serialu) i Klinger. Henry też był fajny z tym tekstem: "Radar, co ja podpisuję?" :)

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Radar! :) Te miny... I okulary! :) I czapeczka! :))
Jednak wszyscy są tam genialni! :))

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Duet Sokole Oko i Trapper. Tych dwóch cały serial ciągnęło. A najlepsze serie: 1-4, później to już inny klimat niestety.

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Gorące wargi Sokole oko traper B.J radar pł Blake i Potter Klinger

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Sokole Oko, Radar.

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Trapper, BJ Hunnicut, Radar, Sokole Oko

ocenił(a) serial na 8
ana_lucia_cortez

Radar bezkonkurencyjnie na pierwszym miejscu :)

ocenił(a) serial na 8
ana_lucia_cortez

sokole oko!

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Radar! ;D i Mjr Winchester. ;D
choć trraper, frank, henry, klinger, gorące wargi wcale od nich nie są zbyt daleko.
a sokole oko cóż, główny bohater bez niego by się tam z pewnością nie obeszło. ;)

ocenił(a) serial na 10
DirtyGibon

nie jestem w stanie określić kto jest tam najlepszy ale mnie najbardziej zawsze bawi Sokole Oko i Frank "umysłowy pigmej" Burns :)

ana_lucia_cortez

Radar i oczywiście Sokole Oko:)

ana_lucia_cortez

Oj, ciężko chyba wybrać, każdy jest świetny, dlatego serial jest taki dopełniony. Jednak moja klasyfikacja to: Henry ("Radar, co ja podpisuję ?" i jeszcze jedna odzywka "o tym zadecyduję, kiedy zdecyduję się podjąć taką decyzję"), Hawkeye bezwzględnie (jego teksty mam wypisane na kartce), Potter, Trapper, BJ, Radar, klinger. Poza klasyfikacją jest Frank i bez niego już serial nie jest taki sam, Winchester to już nie to samo...Natomiast odejście Radara - to był dopiero ból...

ana_lucia_cortez

1. Hawkeye - no jednak główny bohater, teksty ma świetne, każdy jego współtowarzysz, bardziej robi za dopełnienie tej super postaci
2. Blake - to jak on był zakręcony i co Radar z nim robił to istny cyrk. Jak on te dokumenty podpisywał i pytał Radara "co ja właściwie podpisuje?" Świetna postać, bardzo mi go było brak
3. Radar - jego odejście to była strata, nie wiem czy wiecie czemu odszedł. Wcale mu się nie dziwię.
4. Klinger i te jego kiecki i paragraf 8
5. Frank - oj ten szczurzy pysk ...
6. Potter - świetnie zastępował Blaka ale to już nie był ten sam dobry Blake. Fakt, że tez był zabawny
7. Margaret i ojciec Malkehi też niczego sobie postacie
8. Jeśli chodzi o Trapera to 100 razy bardziej wole BJa

Napisałam to w punktach ale ciężko jest ich w nich ustawić bo dla mnie wszyscy są świetni i pożegnanie z każdym z nich było wielką stratą.

ocenił(a) serial na 9
carolina8977

"Radar - jego odejście to była strata, nie wiem czy wiecie czemu odszedł. Wcale mu się nie dziwię."

Dlaczego odszedł?

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Aktor, który go grał stwierdził, że za bardzo utożsamia się z rolą, poza tym był od niego sporo starszy w ostatnich seriach. Gdzieś spotkałam się z opiniami, że nie podobało mu się marginalizowanie jego postaci, ale przeczytałam też mnóstwo stwierdzeń, że to on sam ograniczył ilość swoich występów w odcinkach z powodu spraw rodzinnych.

eagee

Ja czytałam, że w momencie kiedy w czasie wolnym siedząc w basenie usłyszał przelatujący helikopter i odruchowo zamarł ze strachu. Po tym stwierdził, że czas odejść. Ponadto ciężko było mu grac o 20 lat młodszą postać.

Tortuga033

Nie wiem czy wiecie też, że kiedy odszedł Blake to aktorzy do ostatniej chwili nie wiedzieli, że ma on zginąć we wracającym do domu samolocie. Przed kręceniem ostatniej sceny powiedziano to tylko Radarowi ( znaczy aktorowi, który go grał ) więc zdziwienie i szok na twarzach aktorów był autentyczny.

ocenił(a) serial na 8
carolina8977

Ale niestety nie do końca bo musieli zrobić dubla, chociaż na pewno część tego zdziwienia i smutku została na ich twarzach

ana_lucia_cortez

Moi ulubieńcy to Sokole Oko i Frank

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Szkoda, ze nie ma już w TV :(

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Standard: Pierce, Trapper, BJ, Winchester, Potter, Blake, Hot Lips, Radar, Klinger...

Muszę wyróżnić też ojca Mulcahy'ego jako najsympatyczniejszego księdza w historii srebrnego ekranu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones