PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 222
oceny
7,8 10 1 34222
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

teraz zaczyna sie 8 sezon?

ocenił(a) serial na 10

bo w opisie jest 175 odcinek na środę

kivinka

Tak:)
ósmy sezon jak dobrze liczylem zaczął sie chyba w tym tygodniu (poniedzialek albo sroda)

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

masz racje w poniedziałek(11.05) się zaczął 8 sezon a w pon (18.05.) pożegnanie kaprala O'Reilly buuu!!!!
dziś była pierwsza część załamka!!!
uwielbiam Radara!!!-będzie go na pewno bardzo brakowało!!!!!!!! buuu
:(

kivinka

a czy przypadkiem nie bedzie tak, że przez dwie czesci oni go żegnają(Radara), a na koniec sam Radar zostanie? nie wiem... coś mi chodzi po głowie bo jak kiedys M.A.S.H leciał to wydawało mi sie ze Radar ostatecznie pozostał:) ale pewnosci nie mam:)
co prawda moją tezę zaprzecza czołówka nowego sezonu - Garego Burghofa wymieniają tylk w tych odcinkach, gdy on występuje:(
co za napięcie...oby pozostał:)

hawkeye_tcz

Kivi987, tym razem racja była po Twojej stronie:) niestety - Radar opuści MASHa w poniedziałek. :( :( :(
to mi nie dało spokoju - poszukałem w necie, sprawdziłem i rzeczywiscie na początku 8ego sezony kapral opuszcza serial. Wielllllllllka szkoda:( Klinger zaś wejdzie na miejsce Radara i zostanie piszarzem szpitala. Też nieźle, ale Radar to jednak Radar. Aż nie wiem, czy oglądać ostatni odcinek z Radrem, czy nie lepiej go sobie podarować... :( szkoda:(

a swoją drogą pomylilo mi sie to z Traperem - on raz sie żegnał i pozostał (pewien czas)
pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

strasznie ubolewam bo on wiele dawał serialowi ,Radar był rozbrajający !!!
co do Maxwell Q. Klingera :

"Po odejściu z serialu Radara O'Reillego przejął po nim obowiązki administratora szpitala. Wówczas to przeszedł metamorfozę i stał się sumiennym żołnierzem, który nosi mundur i nie próbuje uciekać. Udaje mu się nawet awansować na sierżanta."

--czyli już nie będzie prześmiesznych przebieranek Klingera buuuuuuuuu
szkoda bo to było takie zabawne i pomysłowe hehehe:P



p/s ja obejrzę ostatni odcinek z rewelacyjnym kapralem O'Reilly chociażby dlatego żeby go jeszcze zobaczyć w M*A*S*H....

pozdrawiam:)

kivinka

tak, chyba warto obejrzeć Radara po raz ostatni:) nie wiedziałem co czeka Klingera, serial chyba troche straci na odejsciu Radara, ale na pewno nie ma mowy, abym przestał go oglądać;) w końcu pozostały nie całe cztery serie:)
pozdr:)

hawkeye_tcz

ja po prostu uwielbiam ten serial, ale niestety ma tę samą wadę co większość dobrych seriali - jest za długi. Oczywiście chciałabym żeby trwał jak najdłużej, ale z ta smą obsadą, a nie ciągle ktoś odchodzi. Po odejściu Radara to już dla mnie nie było sensu tego kręcić aż przez 4 długie serie. Czasami trzeba wiedzieć kiedy zakończyć, chociaż z drugiej strony to takie życiowe, bo tak jak w rzeczywistości nasi przyjaciele w końcu odchodzą, a my musimy jakoś żyć dalej. Takie filozofowanie heh;). Dalej będę oglądać masha, ale to już nie będzie to samo ;(((

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

bez kitu się wzruszyłam.... !!!

oj Radar.....


;(

kivinka

Taaa... też się wzruszyłem. Bez Radara to nie to samo, ale przynajmniej M.A.S.H odróżnia się tym od polskich kaszan serialowych, w których wszystko wszystkim się udaje. A w życiu nie zawsze idzie z górki...
M.A.S.H przynajmnij ukazuje te dobre, ale również gorsze strony życiai za to ten serial uwielbiam. I na pewno nie przestanę go oglądać!
pozdrawiam:)

ps. Żegnaj Radarze...
:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones