PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811121}

Magnum: Detektyw z Hawajów

Magnum P.I.
6,6 611
ocen
6,6 10 1 611
Magnum: Detektyw z Hawajów
powrót do forum serialu Magnum: Detektyw z Hawajów

Stary Magnum

ocenił(a) serial na 9

Wiadomo, że nie jest to stary dobry Magnum ale ogląda się to naprawdę lekko i fajnie, świetne ujęcia Hawajów. Przepiękna Perdita Weeks. :)

shajos7

fajnie się ogląda, ujęcia rewelacyjne, ale za dużo gloryfikacji żołnierzy - strasznie to słabe, ale popularne w USA...

ocenił(a) serial na 9
Mauna_Kea

Muszę podbić swojego posta. Jaki ten drugi sezon jest zajebisty! Nie wiem po co osoby oglądające starego Magnuma piszą, że to jest słabe i dają mu jedynki. Wiadomo, że nie będzie to lepsze niż pierwowzór ale pomimo niektórych wad, czystych koszul, przewidywalnych dialogach Higgins z Magnumem ten serial jest naprawdę przyjemny dla oka. Sezon pierwszy obejrzałem i byłem mniej więcej jak ok spoko i nic więcej ale drugi sezon jest naprawdę dobry. Świetne ujęcia (podkreślę to jeszcze raz) Hawajów. Odcinki przeplatają się raz lepiej raz gorzej ale te dobre są naprawdę przyjemne do oglądania. Osoby które piszą tu, że gówno kłucąc się z 15 latkami ktorzy nigdy nie widzieli starego Magnuma na oczy wywołują u mnie usmiech na ustach. Nie warto się sugerować opinia innych. Każdy ma swój gust a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje. Pozdrawiam serdecznie i czekam na 3 sezon :)

shajos7

Gdzie go można obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones