Maleńkie stworzenia
powrót do forum 1 sezonu

Inscenizacje twórców to jakieś nieporozumienie. Piękne zdjęcia ale pomysł na realizację psuje mi odbiór tego serialu. Jazda na motorze tylko po to żeby zrobić niekorzystne warunki dla myszoskoczka a potem strzelanie do niego? Błagam... Potem chomik w kuli na gzymsie który postanowił zwiedzić nowy Jork? Niestety ogromny minus.

ocenił(a) serial na 6
klajstus

Racja, sceny w tej produkcji są reżyserowane, to nie jest prawdziwe podglądanie natury. Sądzę, że zamysłem twórców było, żeby serial podobał się dzieciom i przynajmniej moje dzieci twierdzą, że to się udało :)

Ten serial trzeba traktować z przymrużeniem oka i tyle.

ocenił(a) serial na 7
drawn

Dokładnie. Do tego tu jest sporo animacji i scen na green screenie.

ocenił(a) serial na 7
klajstus

To jak narzekania, że w Avengersach niepotrzebnie strzelali do siebie... 

kolarze82

Nieprawda. Jak możesz porównywać serial przyrodniczy do serialu akcji?

ocenił(a) serial na 7
klajstus

Takie same efekty specjalne zastosowali.

ocenił(a) serial na 6
kolarze82

Efekty to jedno, ale tu są również odniesienia fabularne, np. w odcinku 1 o szczuroskoczku zauważyłem dużo nawiązań do "Rango" ;)

klajstus

Cieszę się, że nie tylko ja to widzę

ocenił(a) serial na 9
klajstus

'Jazda na motorze tylko po to żeby zrobić niekorzystne warunki dla myszoskoczka a potem strzelanie do niego?'
Ty tak na poważnie czy to trolling?

Daroo_3

Nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek strzelal do puszki w ktorej znajdował się myszoskoczek, ogolnie szacun za montaz. Jakosc materiałów robi wrażenie

ocenił(a) serial na 9
mariiox

Tym bardziej, że 'strzał' do zwierzaka polegał na obiciu się kuli od kamienia xDDDD

ocenił(a) serial na 10
klajstus

Niektóre filmy i seriale są dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones