PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259802}

Mam na imię Earl

My Name Is Earl
7,4 14 783
oceny
7,4 10 1 14783
7,0 4
oceny krytyków
Mam na imię Earl
powrót do forum serialu Mam na imię Earl

Jak można to było tak zostawić... Dodge okazał się synem Earla a Earl junior okazał się nie
być synem Darnella... I nie wiadomo, co dalej? Przecież była w nim zakochana, czemu
miałaby sypiać z kimś poza jednym z mężów?
Jak dla mnie najlepszym zakończeniem byłoby, gdyby się okazało, że w szpitalu podmienili
dzieci i tak naprawdę Joy urodziła dwójkę Earlowi... Chociaż nie wiem. W każdym razie nie
podoba mi się, że urwali w takim momencie, napisali, że ciąg dalszy nastąpi i nie nastąpił.
To nie fair!

ocenił(a) serial na 9
medithanera

Zgadzam się. Sam się zdziwiłem że po takim końcu 4 sezonu i dodaniu "To be continued" nie nakręcono 5 serii. Szkoda że tak kapitalny serial przerwali bez konkretnego zakończenia.

ocenił(a) serial na 9
Pablo1919

Te pogłoski o zrobieniu filmu były kuszące, ale im więcej czasu mija, tym mniej prawdopodobne, że uda im się zebrać ekipę... Z tego co pamiętam mieli problemy z aktorami, stacją która nie podpisała umowy na kolejny sezon i właściwie wszystkim, ale ten serial był przecież genialny... Może to pogląd mniejszości, ale ja poszłabym na niego do kina. Nawet dwa razy... Ale no cóż...
Kurdę... Jak już kończyć na IV serii, to chociaż jeden odcinek 20-minutowy - bonus dodać, żeby nakarmić głodnych... a nie tak...

ocenił(a) serial na 9
medithanera

Ah sucks! A już myślałam, że po prostu w PL nikt nie wzial sie za tłumaczenie V sezonu. Szkoda wielka, na prawdę świetny serial komediowy! Cos innego niz kolejny sitcom z podłożonym smiechem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones