PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406163}
6,1 19 328
ocen
6,1 10 1 19328
Mamuśki
powrót do forum serialu Mamuśki

Razem z Świat według kiepskich i 13 posterunek to moja święta trójca świetny humor,świetni aktorzy szkoda że tak mało odcinków mogę go oglądać cały czas i ubaw mam ten sam najlepsze postacie to Halina i Rysiek ale rodzice Patrycji również genialni zarówno pierwszy jak i drugi sezon trzymają jednakowo bardzo wysoki poziom co w przypadku seriali polskich bardzo rzadko się zdarza moim zdaniem powinni wznowić produkcję tego czadowego serialu ja i cała moja rodzina oglądamy powtórki i świetnie się bawimy mimo że oglądaliśmy je z 100 razy albo i więcej.

ocenił(a) serial na 8
numer6

Niech lepiej nie wznawiają, bo z nowymi odcinkami zawsze jest tak, że psują serial i nie dorównują tym pierwszym :)

ocenił(a) serial na 7
extranick

A jaki jest wasz ulubiony odcinek? Bo mój pt,, Pielgrzymka''

ocenił(a) serial na 10
karcia6666

Ja mam 3 ulubione odcinki, a mianowicie: pierwszy to ten, gdzie Mirek zostaje oblany kawą przez Kanie,drugi to Urodziny Mirka i trzeci to O rzekomej zdradzie :)

użytkownik usunięty
karcia6666

Lodówka, Survival i odcinek 11 czyli "Wszystko o Kulturze" własnymi słowami mówiąc

numer6

Świetnie, że znajduje się chociaż jedna osoba uważa Świat według Kiepskich za jeden z najlepszych polskich seriali komediowych, według mnie najlepszy. A swoją droga z 13 posterunku też można było boki zrywać, Mamuśki również genialne. :)

ocenił(a) serial na 8
rocky1976

Jedyny polski serial komediowy ostatnich lat , który mnie śmieszy.

ocenił(a) serial na 9
elzunia29

Ciekawie by było jakby wznowili tan serial, był na prawdę śmieszny;)) W filmie podobała mi się obsada, wszyscy tam pasowali;))

ocenił(a) serial na 8
camilleee86

Mogliby zrobić 3 sezon, np. jak już Mirkowi i Patrycji urodziło się dziecko :D

rocky1976

Moim zdaniem 13 posterunek wybitnym serialem nie był, miał za bardzo prymitywne żarty. ŚwK był fajny ale gdzieś do około 250 odcinka. Te nowe odcinki niestety są bardzo słabe zwłaszcza postaci Badury i Jolanci mocno wkurzają.
Dla mnie obok Mamuśek mogą znaleźć się tylko Miodowe lata.

ocenił(a) serial na 9
numer6

świetny, aż szkoda, że tylko 2 sezony były. Ale możliwe, że 3 mógłby już być gorszy, ale mimo wszystko szkoda...

ocenił(a) serial na 2
numer6

a mym zdaniem był za bardzo,hm, irytujący
Rozumiem , że rodzice pary , nie byli ( lekko powiedziawszy) zadowoleni , ale kurcze , dlaczego nie było choć jednej postaci , która by cieszyła się ze szczęścia Patrycji , czy Mirka.
Zarówno pan Kania , jak i koleżanka Patrycji z pracy , jedynie narzekali na temat jego/jej partnera/ki hm

hut334

Była taka osoba, ojciec Mirka i Ryśka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones