serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Marcella

2016 - 2020
45m
7,1 8 748
ocen
7,1 10 1 8748
Marcella jest świeżo po rozwodzie. Po 12 latach postanawia wrócić do pracy jako detektyw w Londynie. Zobacz pełny opis
Marcella zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy
Sprawdź wszystkie nagrody

„Marcella” to osadzony w realiach współczesnego Londynu serial znanego na całym świecie scenarzysty i pisarza Hansa Rosenfeldta („Most nad Sundem”). Jego akcja koncentruje się na zmaganiach z losem funkcjonariuszki policji, która w swoim życiu prywatnym mierzy się z kryzysem i poczuciem odosobnienia i która nade wszystko ufa własnej „Marcella” to osadzony w realiach współczesnego Londynu serial znanego na całym świecie scenarzysty i pisarza Hansa Rosenfeldta („Most nad Sundem”). Jego akcja koncentruje się na zmaganiach z losem funkcjonariuszki policji, która w swoim życiu prywatnym mierzy się z kryzysem i poczuciem odosobnienia i która nade wszystko ufa własnej intuicji. Marcella (Anna Friel) to zbliżająca się do czterdziestki pani detektyw, która po 12-letniej przerwie w pracy wraca w końcu do policyjnego wydziału zabójstw. Marcella niegdyś porzuciła obiecującą karierę i poświęciła się życiu rodzinnemu. Dziś jej codzienność to konieczność godzenia się z rozpadem niegdyś udanego małżeństwa i brakiem kontaktu z dziećmi, które przebywają w szkole z internatem. Właśnie w takich okolicznościach Marcella wraca do pracy, a jej poczucie własnego ja jest mocno zachwiane. W wydziale niemal natychmiast otrzymuje starą sprawę, nad którą pracowała jeszcze w 2003 r. W mieście grasuje seryjny morderca, a sposób jego działania jest identyczny jak sprawcy nierozwiązanych zbrodni sprzed ponad dekady. Czy powrócił dawny zabójca, czy ktoś go naśladuje? Czy krucha i delikatna Marcella poradzi sobie z powrotem do służby? Czy rzucenie się w wir pracy przyniesie upragnione odpowiedzi, czy też wyprowadzi ją na naprawdę niebezpieczne wody?

Serial kręcono w Londynie i Dover (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

sezon 3 Sezon 3

ocenił(a) serial na 9

No kurde nie.... Pierwszy i drugi bardzo mi się podobały. Trójka to jakaś papranina o chorej psychicznie kobicie.

Bardzo przeciętny

ocenił(a) serial na 5

Nie chcę oczerniać serialu. Rozumiem, że może się podobać. Proponuję jednak najpierw obejrzeć chociażby: Broadchurch, The Killing, Intruz, Most nad Sundem, True Detective, Hinterland, Top of The Lake...żeby się przekonać, że Marcella to serial po prostu średni i ta wysoka ocena jest na wyrost.

Wyjaśni mi ktoś, co Brytyjczycy mają z tymi polskimi imionami i/lub nazwiskami? Jedna z postaci - polski emigrant, nosi w serialu imię Bendek, jakiś czas temu brytyjski Wallander uraczył nas Marinką Nowak i Snezną Botez. A podobno tylu Polaków jest na Wyspach.

Sezon całkowicie pozbawiony sensu. O ile wcześniejsze były znośne tak ten mocno obniża ogólną ocenę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones