Marcela 1 i 2 topowym serialem nie była, ale dało się obejrzeć.
Marcela 3 rozczarowuje do tego stopnia że nie byłem w stanie obejrzeć wszystkich odcinków. Scenariusz bardzo lichy i nie trzyma się kupy. Marcela w spodniach z lampasami przypominała Ruskich z lat osiemdziesiątych. Do tego fatalna blond peruka. Jednym...
chciałbym przyłączyć się do głosów rozczarowanych 3 serią; pierwszy odcinek jest na tyle nudny/wydumany i odstręczający że nie chciało mi się (na razie) kontynuować; zgadają jest dla mnie po co producenci "zniszczyli" dość dobry "image" Marcelli ? siła sezonu 1 i 2 było oprócz intrygi kryminalnej sama postać głównej...
więcej