Marcela 1 i 2 topowym serialem nie była, ale dało się obejrzeć.
Marcela 3 rozczarowuje do tego stopnia że nie byłem w stanie obejrzeć wszystkich odcinków. Scenariusz bardzo lichy i nie trzyma się kupy. Marcela w spodniach z lampasami przypominała Ruskich z lat osiemdziesiątych. Do tego fatalna blond peruka. Jednym...
taka chyba teraz moda nastała, że kręci się seriale z zaburzonymi socjalnie i psychicznie bohaterkami w roli głównej. Jednak po oswojeniu się już z bohaterką da się serial oglądać. Serial rozłożony na 8 odcinków. Daję 6 bo nie jest zły, mimo "psychicznej" pani inspektor. Dobry na długi jesienny weekend