PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849761}

Mare z Easttown

Mare of Easttown
7,9 43 215
ocen
7,9 10 1 43215
7,7 35
ocen krytyków
Mare z Easttown
powrót do forum serialu Mare z Easttown

Na pierwszy rzut oka serial wydaje się być bardzo podobny do produkcji z Amy Adams. Znów kobieta w średnim wieku ze skomplikowaną przeszłością prowadzi śledztwo w małym miasteczku. Ciekaw jestem, czy serial zbuduje własną markę, czy do końca będzie skazany na porównania do swojego wybitnego poprzednika.

ocenił(a) serial na 8
lew890

A kto ma dokonywać takich, wybacz, absurdalnych porównań? I jeszcze w dodatku do końca!? Czyjego końca i jakiego? Budowanie marki? Że co to takiego, przepraszam?!

ocenił(a) serial na 6
lew890

raczej "The Killing" w pigułce

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Również zauważyłam podobieństwa do The Killing i bynajmniej nie narzekam :)))

ocenił(a) serial na 6
malgorzataprusaczyk

Ale niestety nie jest na tym samym poziomie, pewnie ze względu na ilość odcinków, szybciej gna do przodu

lew890

No chyba żart. Dwie zupełnie różne bohaterki. Jedyne co je łączy to fakt, że mają trudną przeszłość i pokiereszowane życie. Tylko Mare to nie Amy, a Amy to nie Mare. Mam wrażenie, że niektórzy na siłę chcą na siłę napisać coś wybitnie błyskotliwego, tylko niestety nie rzadko wychodzi.

Sylwiaczek666

rzadko wychodzi (brak możliwości edycji własnego wpisu to porażka drogi Filmwebie)

ocenił(a) serial na 7
lew890

Chodzi Ci o Ostre przedmioty? Że to niby podobne? W którym miejscu?

ocenił(a) serial na 8
Joanna_Przybyszewska_fw

Kobieta w podobnym wieku z trudną przeszłością prowadzi śledztwo w małym miasteczku, w którym za młodu była popularna. Nawiązuje niezobowiązujący romans. Jednocześnie jest emocjonalnie zimna, mierzy się z traumą. Bez trudu można odnaleźć wiele wspólnych cech między bohaterkami, co zresztą poza mną zauważyła także Kaja na kanale Jakby niepaczeć oraz liczni zachodni recenzenci.

ocenił(a) serial na 4
lew890

No na takiej szeroko-ogólnikowej zasadzie można powiedzieć, że każdy serial o rozwiedzionym-detektywie-alkoholiku-po przejściach-w średnim wieku-z miasta/miasteczka to ten sam film ;D

ocenił(a) serial na 8
lew890

Ostre, wybitne? Aha, pewnie dlatego po pierwszym odcinku nie mogłam w to brnąć dalej, z Mare jest imho inaczej.

ocenił(a) serial na 6
Bella_88

to obejrzyj do końca "ostre" a nie pochopnie oceniasz, pozdrawiam

lew890

Znów kobieta w średnim wieku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones