PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 828
ocen
7,4 10 1 13828
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

Po znakomitym 1 sezonie, obejrzałem pierwszy odcinek drugiego i niestety się rozczarowałem. Niestety, ale życiowe wybory głównej bohaterki są dla mnie mało wiarygodne. Jak mam uwierzyć w to, że kobieta z dwójką dzieci mając do wyboru stabilizację i możliwość rozwoju zawodowego, zamiast tego wybiera opcję pokątnych hotelowych schadzek, destrukcję małżeństwa swojego kochanka i to jeszcze na etapie kiedy sprawa kontynuowania badań nad seksualnością była zakończona. Bez sensu.

ocenił(a) serial na 6
fidelio77

Ogólnie II sezon to bełkot i flaki z olejem w porównaniu do pierwszego który był jeszcze w marę ok...

ocenił(a) serial na 5
fidelio77

Muszę się z Tobą zgodzić. Pierwszy sezon obejrzałam w tydzień, a pierwszy odcinek drugiego męczyłam także tydzień, drugi obejrzałam z nudów i wiem, że kontynuować tego serialu nie będę.

ocenił(a) serial na 8
misislipy

Zachęcam,II sezon pokazuje skutki i cenę jaką przyszło naukowcom zapłacić za metody którymi się posługiwali.Wszystko co wiemy o seksie dzisiaj to ich zasługa,byli prekursorami seksuologii.Za nimi poszli inni...Wielu odkrywców płaciło cenę za poświęcenie się/oddanie/badaniom,oni zapłacili taką...II sezon nie jest tak spektakularny,ale warto mieć pełnię wiedzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones