serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Medium

2005 - 2011
45 min.
7,1 4 974
oceny
7,1 10 1 4974
Allison DuBois, posiadając dar kontaktowania się ze zmarłymi, próbuje rozwiązywać zagadki tajemniczych morderstw. więcej mniej
Medium zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, inną nagrodę oraz 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Allison DuBois jest młodą matką trójki dzieci, oddaną żoną oraz studentką prawa, która zaczyna podejrzewać, że potrafi rozmawiać z martwymi ludźmi, widzieć przyszłość w snach i czytać w ludzkich myślach. Bojąc się o swoje zdrowie psychiczne poszukuje wsparcia w swoim mężu Joe, inżynierze przestrzeni powietrznej, który powoli zaczynaAllison DuBois jest młodą matką trójki dzieci, oddaną żoną oraz studentką prawa, która zaczyna podejrzewać, że potrafi rozmawiać z martwymi ludźmi, widzieć przyszłość w snach i czytać w ludzkich myślach. Bojąc się o swoje zdrowie psychiczne poszukuje wsparcia w swoim mężu Joe, inżynierze przestrzeni powietrznej, który powoli zaczyna wierzyć, że to, co mówi jego żona może być prawdą. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak przekonanie o tym jej szefa, prokuratora okręgowego Devalosa, że psychiczne zdolności Allison mogą dać im przewagę w rozwiązywaniu przerażających i gwałtownych zbrodni, których tajemnice zamieszkują pomiędzy tymi, co żyją poza grobem.

studio
CBS Paramount Network Television (współudział) / CBS Television Studios (współudział) / Grammnet Productions / więcej
tytuł oryg.
Medium
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Santa Clarita i Studiu w Manhattan Beach (Kalifornia, USA).
Allison DuBois to postać autentyczna. To właśnie ona stała się inspiracją dla powstania serialu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych