Medium
powrót do forum 7 sezonu

sezon 7

ocenił(a) serial na 9

Około półroku temu, axn zakończył chwilowo emisję 7 sezonu medium, a skończyło sie to mniej więcej na odcinku, gdzie Alisson z córkami ( nie pamiętam czy z Joe) była na weselu chyba u Scanlona. Czy to był ostani odcinek?

użytkownik usunięty
annemarie93

Z tego co pamiętam Medium zakończyło się na odcinku, gdzie akcja jest przeniesiona o jakieś 15 lat w przyszłość. Nie chcę Ci zbytnio spoilerować ale ostatni odcinek może Cię zszokować ale mnie zbytnio nie zadowolił-dłużył mi się niemiłosiernie- ale twórcy wpadli na niezły pomysł pożegnać się z widzami oraz obsadą filmu.;)

ocenił(a) serial na 9

Dzięki, odnalazłam się już, nie oglądałam po prostu ostatniego odcinka, szkoda mi serialu, był bardzo dobry, ale snenarzyści nie mieli wyboru bo dostali nakaz zakonczenia emisji serialu

ocenił(a) serial na 8
annemarie93

dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
A_1

Z tego co pamiętam, to chodziło o to, że serial miał już małą oglądalność

ocenił(a) serial na 8
annemarie93

kurcze szkoda, serial był super....dzięki za info :)
ps: a ostatni odcinek beznadziejny, bardzo smutny....

ocenił(a) serial na 10
A_1

Skonczylam dzisiaj ogladac 7 sezon, jejciu jaka ja mialam nadzieje, ze Joemu sie udalo..... szkoda mi bo serial mial duzy potencjal aby nakrecic jeszcze pare sezonow.. co ja bede teraz biedna ogladac.. :(:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones