PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105183}

Melrose Place

6,6 1 680
ocen
6,6 10 1 1680
Melrose Place
powrót do forum serialu Melrose Place

witam, poda mi ktos linka gdzie dzisiaj mogę obejrzeć ten serial??jestem zainteresowana , a widze ze strony z serialami tego tasiemca akurat nie maja..

ocenił(a) serial na 7
striped_filmweb

dołączam się do prośby.

ocenił(a) serial na 10
striped_filmweb

w necie nie ma, a szkoda bo jest naprawde dobry, może ktoś nagrywal te 2 sezony, jak z dwa lata temu lecialy na tv4 - niech da znać..

andreww24

http://www.tv-links.eu/_gate_way.html?data=NDU2Xzk3MTVfMTUyMDM0

ocenił(a) serial na 7
striped_filmweb

W ramówce CBS Drama, która od 3 grudnia zastąpi Club TV jest Melrose Place, codzień o 21ej będzie leciał.

matti87

Tak powtarzają i Dynastie też.

ocenił(a) serial na 8
marco03274

A nagrywa ktoś MP? Bo w wyniku fuzji n i cyfry+, CBSy mają zostać odłączone i jestem załamany tym faktem

ocenił(a) serial na 8
pufek_1986

tez bardzo chce obejrzec ten serial - nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej telewizji - jest jakas szanse ze znajde gdzies w necie??

ocenił(a) serial na 8
rachel20

w necie znajdziesz już prawie wszystkie odcinki z polskim lektorem...

Bee_Jay_2

gdzie

ocenił(a) serial na 8
nika1512

np. na gryzoniu z torbami policzkowymi znajdziesz wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 8
kolsol

Ja znalazlam e koncu online! Niestety z dubbingiem a nie napisami ale dobre i to. Wlasnie koncze 1 sezon i nie moge sie juz kolejnych doczekac - czytalam,ze dopiero sie akcja zacznie rozwijac:)

ocenił(a) serial na 8
rachel20

Najciekawsze są sezony 3, 4, 5. Pierwszy sezon jest najnudniejszy. Ten serial nie ma dubbingu, tylko jest lektor, a to jest wielka różnica.

ocenił(a) serial na 8
kolsol

Ma, w jezyku niemieckim ma :) jak wszystkie inne seriale, filmy czy bajki. Czytalam wlasnie,ze od 3 sezonu jest super. 1 sezon nudnawy, 2 juz lepsze. Ciekawe jak bedzie dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones