Tak się zastawiam skąd taka nagła zmiana w postaci Michaela w drugim sezonie. W pierwszym widzimy go jako kochającego, przykładnego męża, dobrego przyjaciela i ogólnie dość przynudawego gościa. A od czasów pojawienia się Kim jego osoba ulega zmianą, zaczyna być zimnym sukinsynem, który co rusz zdradza kolejne...
Co ciekawe, to różni się czołówka (wygląda inaczej) i muzyka do niej. Nie ma tego znanego motywu muzycznego. Pojawia się on dopiero od odcinka 2, w którym zmieniają się napisy i sceny, choć nie wszystkie. Początek intra muzycznego wraz z przewijającymi scenami miasta pozostaje. Oglądam, choć powinienem zacząć wcześniej...
więcejŁatwiej wymienić czego tam nie było, niż to, co tam było - scenarzyści mieli naprawdę interesujące
pomysły, niekiedy szalone, niekiedy szokujące: miłość, nienawiść, intrygi, namiętności, zdrady,
perwersje, zemsty - wątki niby typowe, ale prowadzone tak nietypowo, że można się w tym
tasiemcu zakochać.
producenci i inni tłumacza sie roznymi wyborami ze "dostawalismy duzo telefonow i listow...".
Wiec blagam, codziennie wysylajcie do nich (tv4 i polsatu) maile, listy i dzwoncie blagajac o 2 sezon MP! dzwoncie tez do TVN7 (tam kiedys tez dawali MP) i do tvnu i TVP, nie zaszkodzi!
moze przywroca 2 sezon!