PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802384}

Memories of the Alhambra

Al-ham-beu-ra Gung-jeon-eui Chu-ok
7,5 1 165
ocen
7,5 10 1 1165
Memories of the Alhambra
powrót do forum serialu Memories of the Alhambra

Widząc zwiastun tej dramy długo zastanawiałam się czy ją w ogóle obejrzę, bo zupełnie nie lubię motywów fantasy... A tutaj naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie! Nie jest to co prawda drama na poziomie CLOY ale fabuła jest prowadzona w bardzo ciekawy sposób, a Hyun Bin tradycyjnie nie zawodzi aktorsko :-)
Jestem jednak potwornie rozczarowana zakończeniem. Gdzieś w sieci przeczytałam opinię kogoś, że to wygląda jakby scenarzystom zabrakło pomysłu na sensowne rozwiązanie zaistniałej sytuacji - i ja mam też dokładnie takie odczucie... Końcówka zupełnie zepsuła mi całkowity odbiór serialu...

ocenił(a) serial na 8
czupurek

Jestem dokładnie tego samego zdania. Cały serial oglądałam z mega zainteresowaniem, ani przez chwilę nie zanudzał ALE...to zakończenie jak by w połowie urwane, jakież było moje zdziwienie gdy nagle poleciała piosenka końcowa. Chyba mają jakiś error w tym scenariuszu ;)

czupurek

Ja do ostatniego odcinka oglądałam z zapartym tchem. Ostatni przewinęłam na podglądzie. Nie ma w tym logiki że się unicestwiał po tym jak już uratował osobę którą miał uratować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones