PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493479}
7,1 2 502
oceny
7,1 10 1 2502
Mental: Zagadki umysłu
powrót do forum serialu Mental: Zagadki umysłu

Jak możecie porównywac ten serial do housa?
Jedyne porównanie to to, że obaj bhaterowie są lekarzami, nawet dział medycyny ich nie łączy :D

Jack jest szarmancki, chętny do pomocy, zyczliwy, przystojny ;)
a Hose chamowaty, ma sie za zajebistego gościa, a jest oblesny, wobec kobiet zachowuje sie jakby dopiero co zlazł z drzewa
jest nieobliczalnym lekomanem
zawsze łaske robi by komuś pomóc, a jak juz pomaga to serial ociera o sf, a takich niecierpie...

Mental jest bardzo dobrym serialem, nie jest genialnym, ale równiez nie jest beznadziejny.

Jesli ktos ten serial porównuje do przeciętnego Housea, znaczy że obejrzał max 2odcinki Mentala, więc najlepiej żeby się nie wypowiadał w tym temacie :D:D

fnh81

może Ty się lepiej nie wypowiadaj w temacie House'a, skoro masz o nim takie zdanie. wystarczy że obejrzysz tylko 5 i 6 sezon. Dr House to świetny gość.
Nie, żebym porównywała dwa seriale, jedyne co mają se sobą wspólnego to szpital (choć Princeton to nie psychiatryk), tych seriali po prostu nie da się porównywac i nie widzę w tym ŻADNEGO sensu. Mental jest ok, ale z House'a prosze zejść, NAJLEPSZY SERIAL o tematyce szpitalnej EVER!!

ocenił(a) serial na 7
pati_s00

nie odniosłam się bezpośrednio do Ciebie, ale do osób które porównuja te dwa seriale :/ - kilka wątków niżej...

dla mnie to tak jakby porównac Pancernych do przygód Franka Dolasa :P
niby tematyka podobna, a różnia się baaaardzo :P

Housa juz obrażac nie bedę :P ale jego zwolenniczką nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę :P

fnh81

Nie chcę sie wtrącać ale najlepszy serial o tematyce szpitalnej to E.R

ocenił(a) serial na 7
Cadaver

Cadaver masz racje ER to klasyka

użytkownik usunięty
Cadaver

"Szpital na skraju miasta" "Doktor Kildare" też są dobre

fnh81

,,Jedyne porównanie to to, że obaj bohaterowie są lekarzami, nawet dział medycyny ich nie łączy :D"
Owszem nie łączy, lecz wysyłanie asystentów do domu pacjenta, i dyrektorka szpitala, które nie dość, że ma podobne włosy to jeszcze też coś czuje do główne postaci to chyba jednak lekka przesada, nie? Serial ogółem taki sobie, lecz tak żeby sobie raz w tygodniu obejrzeć to może być.

ocenił(a) serial na 2
Bowen

Nie tylko to, że są lekarzami ich łączy, ale też inne elementy:
-wysyłanie asystentów do domów pacjentów
- postać dyrektorki, brunetka i w obu wątek miłosny między dyrektorką a głównym bohaterem
- główny bohater wzbudza kontrowersje w miejscu pracy i często popada w konflikty z innymi lekarzami
- konflitk głównego bohatera z ojcem, w obu serialach
- główny bohater w obu serialach to lekarz z problemem zdrowotnym ( w Housie ma chorą nogę, tutaj Jack boi się potencjalnej choroby psychicznej, poza tym w Housie główny bohater też miał problemy psychiczne dlatego trafił do psychiatryka, zatem obaj mają podobną historię i problemy)

fnh81

obleśna to twoja matka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones