PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849990}

Miłość i anarchia

Kärlek & Anarki
7,0 5 300
ocen
7,0 10 1 5300
Miłość i anarchia
powrót do forum serialu Miłość i anarchia

Witam, niestety nigdzie nie znalazłam wersji z napisami, nad czym bardzo boleję ponieważ LEKTORKA W TYM SERIALU TO TRAGEDIA W PIĘCIU AKTACH.
Nie przeszkadza mi fakt, ze to kobieta. PRZESZKADZA MI ZA TO ZA TO IRYTUJĄCY GŁOS TEJ PANI. Na początku myślałam, że to elektroniczny lektor.
Ktoś może wie jak nazywa się ta lektorka?
Pozdrawiam

Patricia154

Koncept oglądania filmu/serialu z lektorem to tragedia sama w sobie. Współczuję seansu. Na szczęście wersję z napisami w języku polskim znaleźć można na platformie Netflix.

ocenił(a) serial na 10
czarnykwadrat

Ja lubię lektora i to mój najlepszy sposób oglądania filmów, najgorszy moim zdaniem jest dubbing

ocenił(a) serial na 8
franz86

Nie mam nic przeciwko lektorom. Ale w swojej wypowiedzi odnoszę się konkretnie do tej Pani lektor, która ma irytujący głos

ocenił(a) serial na 2
Patricia154

lektorka czyta beznamiętnie jak lektor syntetyczny, zero życia,
wiem, że są napisy, ale jestem skazana na taką wersję, bo film zazwyczaj mam w tle jak coś robię na kompie :) tylko czasem zerkam ;)

franz86

Jak można oglądać cokolwiek z dubbingiem z własnej woli? :-) To jak lizać lody przez szybę.

Patricia154

na netflixie są normalnie napisy do tego tytułu

ocenił(a) serial na 7
Patricia154

Rozumiem, że nie masz netflixa?

ocenił(a) serial na 9
Patricia154

Jak wyżej. Netflix. Ktoś wydał kasę na zrobienie tego serialu, wypadało by zatem zapłacić za czyjąś pracę i przede wszystkim własność intelektualną, a jeśli już być cebulą to chociaż z odrobiną przyzwoitości oglądając taką wersję, jaką dają...

ocenił(a) serial na 8
Thorin_DebowaTarcza

Witam, ależ ja cenię czyjąś własność intelektualną. Faktem jest, że oglądałam serial u koleżanki, która ma dostęp do Netflixa. Nie widzę w tym fakcie braku przyzwoitości.

ocenił(a) serial na 8
Patricia154

Tragiczny komentarz. Koleżanka ma chyba ubogą wersję Netflixa bez napisów :)))

ocenił(a) serial na 7
Patricia154

Lektorka = jak z filmu przyrodniczego minus emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones