PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849990}

Miłość i anarchia

Kärlek & Anarki
7,0 5 300
ocen
7,0 10 1 5300
Miłość i anarchia
powrót do forum serialu Miłość i anarchia

Szwedzki serial zdecydowanie daje radę! Reżyserka świetnie wyważyła elementy komediowe i dramatyczne, a dzięki temu ani jest głupkowato, ani strasznie przytłaczająco. Chociaż muszę przyznać, że pod koniec siedziałam jak na szpilkach, żeby się dowiedzieć, w jaki sposób Sofie poradzi sobie z trudnościami.

Duży plus za dobór aktorów, szczególne brawa dla Idy Engvoll (Sofie), która świetnie gra mimiką i genialnie przechodzi od stanów „depresyjnych” do entuzjazmu. Bardzo podobało mi się to, że te ważne kwestie (niezależnie czy chodziło o umowę o pracę, czy tradycyjne poglądy męża Sofie, czy nawet problemy z ojcem, które momentami były groteskowe) nie zostały tutaj wepchnięte na siłę, a faktycznie wynikają z wydarzeń.

Solidny serial, lekkostrawny, a jednak zostaje w głowie na dłużej.

Więcej opowiadam tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DbTa0uEOIvM

użytkownik usunięty
Alexandraaa

Zamiast na YT idź do TVNu, bo mówisz jak oni ;)

ocenił(a) serial na 7

Zamiast na FW idź na Marsz Niepodległości, bo mówisz jak oni ;)

użytkownik usunięty
Woooo

Czyli jak?

Chili jak ?

użytkownik usunięty
Pabi_Pabi

Serio tego nie słyszycie? Autorka ma sposób mówienia jak dziennikarki terenowe z TVNu. Nie wiem czy to jest naturalne, czy wyuczone. Mój komentarz był komplementem.

ocenił(a) serial na 9

Serio to słyszę, ale mnie to akurat odrzuca i na kanał raczej nie wrócę. Co nie zmienia faktu, że treściowo jest to porządna recenzja. Naturalne to to nie jest, ale modulacja głosu nie jest jakoś skomplikowana hokr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones