PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006067}

Miłość ponad czasem

The Time Traveler's Wife
7,0 1 244
oceny
7,0 10 1 1244
Miłość ponad czasem
powrót do forum serialu Miłość ponad czasem

Theo - tak (zapunktował w Sanditon) , Rose - nie (chyba tylko dla fanów Gry o tron /kalki kalek wszechczasów/, brak jej uroku Rachel McAdams).

ocenił(a) serial na 4
beti

Osoba odpowiedzialna za charakteryzację Theo powinna iść na klęczkach na pokutną pielgrzymkę do Santiago de Compostela najdłuższą z możliwych tras. Ja sobie jednak odpuszczę, poziom ckliwości jak dla mnie zabójczy, nawet ładna pupa Theo nie pomoga. Rose ok. Miłego oglądania!

beti

A ja się zapytam po co to? Skoro jest świetny film...

ocenił(a) serial na 9
beti

Dla mnie serial póki co jest lepszy od filmu, bo mi akurat Rachel McAdams działa na nerwy (gra zawsze 'żonę', ewentualnie 'żonę która bardzo chce mieć dzieci', jak dla mnie jest zbyt jednowarstwowa). Theo i Rose spoko, bardzo mi pasują i relacja jest interesująca, ale fakt, charakteryzacja Theo jest miejscami kuriozalna.

ocenił(a) serial na 10
eeowynka

Claire Rose jest zupełnie inna niż Claire Rachel, ale mi osobiście obie bardzo podeszły, ale jak uwielbiam Henrego w wykonaniu Erika, tak wizualnie bardziej mi się podoba ten Theo. (chociaż racja charakteryzacja bywa wręcz komiczna) :)

eeowynka

Dokładnie tak samo uważam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones