PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857564}
6,9 206
ocen
6,9 10 1 206
Miasto długów
powrót do forum serialu Miasto długów

Sezon pierwszy

ocenił(a) serial na 6

Po pierwszym odcinku zapowiada się bardzo ciekawie.

ocenił(a) serial na 1
Horus_filmweb

jaki to rodzaj filmu? komedia czy jakieś nudy na pudy? ;)

ocenił(a) serial na 6
Kasha

Komedia to nie jest. Serial o windykatorach długów pracujących dla kancelarii adwokackiej. Leci od pon-piąt na Super Polsat o 19 powtórki o 12. Zobacz sama ocenisz.

ocenił(a) serial na 1
Horus_filmweb

w takim razie poszukam pierwszego odcinka i sprawdzę czy wart oglądania, dzięki :)

Kasha

Czy to normalny serial czy w stylu paradokumentu?

ocenił(a) serial na 6
KrzyWish

Normalny ale jak widać w obsadzie gwiazd tam nie ma.

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

Moim zdaniem to dobrze. Osobiście znudziły mi się te same, oklepane twarze. Fajnie popatrzeć na kogoś mniej znanego, co nie znaczy oczywiście mniej utalentowanego. Podoba mi się gra aktorów w tym serialu, przyjemnie się to ogląda. Fabuła też zachęca, przynajmniej mnie. Piszę to wszystko subiektywnie, lecz niezaprzeczalnie ten serial zasługuje na szansę :) Nie jest dziełem najwyższych lotów, ale wszyscy z pewnością widzieliśmy gorsze produkcje.

ocenił(a) serial na 7
eulikaptus

Jak na serial produkcji Polsatu nawet niezły. Aktorzy nawet nieźle dobrani, szczególnie "Buźka" dobrze grany przez M. Rucińskiego. Obejrzałem 5 odcinków i czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 1
KrzyWish

normalny film to nie jest, to jest żenada, gorsza niż paradokument, aktorsko leży i kwiczy, strasznie nudny i naciągany i czegoś tak sztucznego dawno nie widziałam, tragedia!

Kasha

Dzięki, w takim razie nawet nie próbuję oglądać :)

ocenił(a) serial na 8
KrzyWish

Nie słuchaj głupot. Osobiście nie oglądam żadnych seriali ale ten jest naprawdę ciekawy. Przypadkiem obejrzałem jeden odcinek i mnie wciągnęło. To coś innego, koniecznie spróbuj.

ocenił(a) serial na 6
KrzyWish

Nie oglądałam jeszcze, ale dziwią mnie ludzie, ktorzy rezygnują ze sprawdzenia, czy coś jest dobre na podstawie opinii jakiegoś randoma z forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones