PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 856
ocen
7,1 10 1 89856
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Mój ulubiony odcinek "Miodowych lat" to ten w którym Karol i Tadek jechali pociągiem do Karpacza, pomylili pociągi i wsiedli do tego jadącego do Elbląga :D Bawili sie gadżetami kupionymi w sklepie ze śmiesznymi rzeczami :):) a jakie są wasze ulubione odcinki??

użytkownik usunięty
Faraon_5

Tak widziałem ale Mi się najbardziej podobał ten gdzie Karol kupił zegarek
dla Pameli, żony Marszałka a Ala pomyślała że to dla niej. Jeszcze bardzo fajny był ten o Legii Warszawa choć nie jestem jej kibicem też był niezły. Pozdro dla Faraona za fajny temat.

Hej mała poprawka: To nie był zegarek dla żony Marszałka tylko dla jego córki z pierwszego małżeństwa z okazji ślubu ale odcinek był super, odcinki z Pilaszewską są najlepsze.

sebastian22221

Zgadzam się z sebastian22221 odcinki z Agnieszką Pilaszewską sa najlepsze :)

Faraon_5

Nie wiem czy najlepszy, ale bardzo fajny był odcinek jak Karol i Norek byli w pociągu przypięci kajdankami(oczywiście przez pomyłkę). Ogólnie za serial daje 10/10.

aragorn55

to ten sam odcinek o którym ja wspomniałem, był to odcinek 23 pt. "Smak wolności" :)

użytkownik usunięty
Faraon_5

Mój ulubiony odcinek, to ten w którym Karol i Norek śpiewali ,,Biegnie, biegnie renifer...". Genialny tekst :)

użytkownik usunięty

haha, i to jest chyba tekst który najbardziej zapamiętałam z tego serialu :)

Faraon_5

Tak to był zdecydowanie najlepszy odcinek. Mieli wtedy takie fajne kajdanki ale ktoś wcisnął im niezłą bajeczke, że żeby je otworzyć wystarczy powiedzieć: "Łubu du" :)

ocenił(a) serial na 9
nela_123

najlepszy był odicnek...Krwawy EDGARD ale to nie tytuł odicnka zresztą nie pamiętam

konrii_2

to był odcinek pt. "Romeo z Weronek", w którym to Kurski zakochał się w teściowej Karola, a ksywa jej męża to "Krwawy Edward".

ocenił(a) serial na 7
Faraon_5

a moje ulubione to te co niedawno leciały w telewizji "Gwiazda reklamy"(z chrupiącym łakomczuszkiem) i "Wariackie papiery"(jak Karol wszędzie widział Norka)

ocenił(a) serial na 10
What_The_Fuck

Smiałem się na tych dwóch odcinkach jak głupi xD

ocenił(a) serial na 10
Faraon_5

Mi się najbardziej podobał odcinek "W pułapce".

ocenił(a) serial na 10
driver_wg

Ten dzisiejszy, co ;)

W ogóle wczoraj i dziś o 18 nie ma miodowych Lat bo jest siatka :/

Faraon_5

Gwiazda reklamy - z łakomczuszkami!! leciał niedawno na polsacie

ocenił(a) serial na 7
Piper_27

no właśnie siatka dzisiaj jest zamiast miodowych lat:(mogli wcześniej puścić zamiast głupich wiadomości...w końcu co jest ważniejsze?

ocenił(a) serial na 9
What_The_Fuck

Na szczescie durni polacy przegrali i juz wiecej nie beda puszczac :)
Dzieki bogu bo jakby przeszli do polfinalu to znowu nie byloby kilku odcinkow :)

Ja nie mam ulubionego odcinka, praktycznie kazdy jest super ze stara Alinka. Ale podobal mi sie ten pierwszy odcinek: "Chamie nieskrobany", i ten 23, z tym pociagiem do karpacza (wspomniany na poczatku) :)

ocenił(a) serial na 9
Tillig

Tzn mialoby ten z pierwszej serii, a to byl odcinek drugi :)
Ale przypomnial mi sie jeszcze jeden, jak Norek myslal ze Krawczyk chce popelnic samobojstwo, i lazil za nim krok w krok ;) tez mnie rozbawil, byl nie dawno w TV.

Faraon_5

Najlepszy był odcinek 41- "Gwiazda Reklamy" :).

ocenił(a) serial na 7
Hitek

Zgadzam się. Mniam, mniam, mniam ;) Odcinki z Agnieszką Pilaszewską były o niebo lepsze niż te z panią Żak. Może i pomysły się już zaczęły wyczerpywać, ale poprzednia aktorka jakoś tak mi lepiej pasowała do roli.. :)

Faraon_5

Sonny chodziło Ci o 2 odcinek "List do szefa"? No dobry był "Szanowny panie prezesie, Ty chamie nieskrobany". Jeszcze fajny odcinek był "Na wariackich papierach" ten co Tadzik śledził Karola :).

ocenił(a) serial na 10
Hitek

MI SIĘ PODOBAŁ NAJBARDZIEJ "ROBOT KUCHENNY". ZE STANISŁAWĄ CELIŃSKĄ I ANDRZEJEM CHYRĄ.
dobry był też "Smak wolności", "list do szefa"

Faraon_5

Mnie najlepiej podobał się ten o rodzinie patologicznej i ten co szli na mecz;)

Alex17KAROLEW

Chrupiący łakomczuszek
Biegnie, biegnie renifer
Przepraszam Cię (ale głównie za część ostatnią)
Pociąg do Elbląga
Odcinek, w którym Karol udawał szefową Tadka "My tu mamy bardzo ważny romans"
Poker - "Radiowóz"
Odcinek, w którym Karol myślał, że Alina zdradza go z Tadkiem
Rodzina patologiczna

I to już chyba wszystkie ;)

Pride

O jeszcze ten odcinek "Ty chamie nieskrobany" był świetny :D

Pride

I ten, w którym wróżka przepowiedziała Karolowi, że zostanie mordercą.

użytkownik usunięty
Pride

Moje dwa jak na razie ulubione odcinki to:
-Rodzina patologiczna
-Przepraszam Cię
Ale na prawdę wszystkie odcinki są bardzo fajne.

A to moje ulubione:
-Smak wolności
-Kucharz przyszłości
-Opiekunka do dziecka
-Business Lunch
-TV or NOT TV.

Faraon_5

Jeszcze uwielbiam odcinki Smak Wolności i Bjorn Bergenstrup.

ocenił(a) serial na 9
Faraon_5

Moje ulubione odcinki to:
rodzina patologiczna
partia
Krawczyk przeciwko Norkowi

Faraon_5

Na pewno rodzina patologiczna, oczywiście ten jak Tadek dostał klaustrofobii xD i może jeszcze ten jak pisali piosenke o oleju xP. Ogółem wszystkie odcinki są zniewalające. A najlepszy jest Tadzik xD Choc prawda jest taka ze bez Norka nie byłoby Karola, a bez karola nie byloby Norka :):)

ocenił(a) serial na 8
kosmitka_2

"Ale Boniek nie rymuje się z jabłoniami" - Karol.
No comment.

użytkownik usunięty
Ceglas

''Rodzina patologiczna'', i ten odcinek co Tadzio i Norek jechali razem pociągiem były super. Oprócz nich bardzo lubię także odcinki ''Przepraszam Cię'', ''Sprawa wielkiej wagi'', ''Kucharz przyszłości''. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Tadzio i Karol przepraszam za błąd:-)

ocenił(a) serial na 8
Ceglas

Pomyłka...
Ale Boniek nie rymuje się z bocianami - Karol.
A musi? - Norek
Musi. Więc muszę być jabłonie - Karol
Nie, nie, nie, nie Karol nie mogą być jabłonie. Bociany, one są bardziej polskie - Norek
Ale odlatują a bociany zostają - Karol.

ocenił(a) serial na 10
Ceglas

A jabłonie zostają! :P

ocenił(a) serial na 8
ser_plesniowy

Masz rację, znowu się pomyliłem.
"Marsz Boniek kochany, w Polsce rosną bociany".

ocenił(a) serial na 10
Ceglas

a co powiecie o odcinku "Rodzina patologiczna"
jeden z lepszych

ocenił(a) serial na 8
zulombo

Zulombo moim zdaniem Rodzina Patologiczna była jednym z najlepszych odcinków:))))

użytkownik usunięty
Darude1983

Tak ''Rodzina patologiczna'' to świetny odcinek jeden z moich ulubionych.

jeszcze fajny bł jak otworzyli salon masazu xD I jak Karol masowal Pamele :D

megan1300

"Rodzina patologiczna", "Przepraszam Cię", "Gwiazdor reklamy", "Zjazd absolwentów", "Obiecujący młody człowiek", "Szczęśliwe pudełka" i "Koniec Świata"

ocenił(a) serial na 9
P_Halliwell

a co to za odcinek jak spiewają "Marsz Boniek kochany, w Polsce rosną bociany"??
Był naprawdę super, w ogóle najlepsze są odcinki jak tadzio i karol wymyślają jakieś piosenki, wtedy duża dawka śmiechu gwarantowana

ocenił(a) serial na 10
jules

@jules był to odcinek "Nowy hymn ". Jeżeli chodzi o odcinki z "nową" Alinę, to chyba jeden z lepszych

Zgadzam się z tobą odnośnie odcinków z piosenkami. "Pieśń strudzonego renifera" czy też "Kanalersi " i wszystko jasne.

ocenił(a) serial na 8
Faraon_5

jest wiele świetnych odcinków, ale rozwalił mnie ostatnio emitowany "trup w szafie". bardzo dobra gra słów w tym odcinku :D ;)

ocenił(a) serial na 8
Faraon_5

Tak zgadzam się "Trup w szafie" był świetny:)

Faraon_5

Cały serial jest bardzo fajny, ale najbardziej w pamięci zapadł mi odcinek "rodzina patologiczna":)

Jeannette

Również jeden z lepszych jest jak Karol i Norek grali w pokera :)

Faraon_5

Moimi ulubionymi są:" Rodzina patologiczna"
"List miłosny"
" Mister uprzejmości"
"Mordercy są wśród nas"
" Kanalersi"
"Język ciała"
"Romeo z W(e)ronek"
"Smak wolności"
"Mecz derbowy"
"Ciocia Jadzia"
"Bussines lunch"
"Walka płci"
"Azor"
"Dzikość serca"
Uwielbiam ten serial i podziwiam grę aktorską Pana Cezarego Żaka jest po prostu niesamowity, tak samo pani Agnieszka Pilaszewska a na trzecim miejscu stawiam pana Barcisia.

ocenił(a) serial na 8
ciewie

A ja wlasnie stawiam na pierwszym miejscu Artura Barcisia oczywiscie w roli Norka gdyby nie Artur Barcis to ten serial nie bylby smieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones