ciągle słyszę narzekanie na głupawą fabułę, a czy ktoś kiedyś zastanawiał się nad piękną scenografią filmową? Te stworzone pałace, te przepiękne widoki miasta i zachodzącego słońca w tle za aktorami? :D No czy ktoś może wymienić onne produkcje, które kręcone są w podobnej scenografii ??
http :// player. pl/ seriale- online/ moda- na- sukces- odcinki, 2775/ odcinek-6048,S00E6048, 37329. html
Stephanie siedzi w bujanym fotelu i wspomina swoje chwilę podczas balu na Titanicu. Miłe
wspomnienia przerywa Eryk, który nie może zmieścić się z balkonem w futrynie drzwi.
Mężczyzna oświadcza, że chce związać się z córką Donny (zaginiona japońska córka
odnaleziona w 5998 odc.) Kobieta jest zdruzgotana wiadomością....
leci dokładnie tyle ile ja mam lat(28),premiera ponoć była w marcu 1987,.a ja jeszcze sie narodziłam(lipiec),ciekawe kiedy skończą,ile można.......
Wiem, ten serial jest "głupawy" ale przyznam szczerze, że d czasu do czasu go oglądam. Niektóre wątki są zabawne wręcz idiotyczne, ale trzeba przyznać iż to właśnie dzięki temu fajnie się to ogląda, bo w czasach kiedy jest tyle różnych problemów to pozwala się oderwać od rzeczywistości ( przynajmniej ja tak mam )....
Parodiuje tam Modę pod tytułem "Moda na suknie". Umieścił do tej pory 18 filmików. Cieszy się niezłą popularnością. Jego parodie miały do tej pory łącznie ponad 3,5 miliona wyświetleń. Polecam gorąco!
http://www.youtube.com/user/oessu
Nie oglądam tego serialu, ale jak widzę w programie tv, że to np.3669 odcinek to aż się śmiać chce ;]
Po jakiego wałą dali nazwe Moda na sukces???
Ten kto to wymyslił 12 lat temu powinien dostac Order Orła Białego!!
Żałuję, że nie ma dostępnych po polsku od początku odcinków. To były czasy Stephanie, Spectra. Rywalizacja, intrygi. Teraz to tylko skupili się na wątkach zdrad. Szkoda. Powrót do tamtych odcinków, to jak cofnięcie się do czasów sprzed wielu lat. Moja babcia zawsze mówiła, że ten serial ją przeżyje, to ja jestem...
Co to jest za piosenka z odcinka 8506 ? Link do momentu odcinka poniżej.
Znacie angielski to może znajdziecie tytuł :)
Piosenka zaczyna się od 13:33
https://youtu.be/lH-RGUvWPr0?t=813
Pamiętam jak byłam dzieckiem w latach 90 tych oglądałam pierwsze odcinki bo człowiek był ciekawy no ale im dalej w las tym gorzej
.....jest w posiadaniu kolekcji płyt DVD z wszystkimi dotychczasowymi odcinkami proszę o kontakt !! Ja włoże wtyczkę!! Hahahahaha
Tam jest chyba ze 2 miliardy odcinków, moja babcia która ma 97 lat uwielbia to. Kto na taki wychodek daje pieniądze ?