PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

nie można odmóić urody Ninel , ale czy ona widzi jaki ma tyłek? bez przesady, ale taki wielki i do tego kaczy kuper? masakra

olinka8only

dokładnie.

użytkownik usunięty
olinka8only

chciała implanty w tyłku, to ma:D zresztą ona cała jest zrobiona, jak widziałam jej zdjęcia sprzed interwencji chirurga, to nawet w połowie nie była taka ładna jak jest teraz..

ale w sumie ja z mamą też dziś ten tyłek komentowałyśmy, bo jest przerażający:D

ocenił(a) serial na 10

Tak to prawda mam ogromny tyłek.. jak macie jakieś zdjęcia z przed operacji plastycznej to podajcie linki, jestem ciekawa jak wyglądała

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

http://republika.pl/blog_da_4585460/6880923/tr/ninelconde1_400.jpg mam niestety wrażenie, że ona jest co najmniej w 80% zrobiona przez chirurgów.. ;D

ocenił(a) serial na 10

Dzięki za linka, rzeczywiście różnica jest ogromna, zastanawia mnie jeszcze jedno czy to są jej prawdziwe włosy czy do czepiane?

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

moim zdaniem Ninel wygląda fajnie !;)

ocenił(a) serial na 10

Nie do wiary !!! Na zdjęciu to wyglądają jak dwie zupełnie inne osoby.Ja twierdzę że Ninel nie musiała robic tych wszystkich operacji plastycznych przecież była bardzo ładna więc nie rozumiem po co niszczyła sobie w jakimś sensie zdrowie i wydała tyle kasy.Ta zmiana nie była jej potrzebna.Ale cóż jej wybór.

ocenił(a) serial na 10
Mayte

Zgadzam się z Tobą jak też tak myślę.Przed operacjo była dość ładna, ale tak już jest jak się mam za dużo klasy to odbija

Daniela_Lujan_87

Wiekszość kobiet z ''siołbiźniesiu'' specjalnie tak napisałem hahah, sie tuninguje. Wrzućsie sobie w google np nazwiska dziennikarek z tvn24, zobaczycie jakie z nich wcześniej były pokraki, a teraz jakie gwiazdy ;-).

Hans_Kloss

niezle porownanie he he. moim zdanie teraz ma ladniejsza twarz ale cialo sobie niepotrzebnie picowala bo miala ladne a teraz wyglada smiesznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones