serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

MotherFatherSon

2019
1 godz.
7,0 1 395
ocen
7,0 10 1 1395
1 102
chce zobaczyć
Rozwiedzione, wpływowe małżeństwo musi zmierzyć się z konsekwencjami autodestrukcyjnego stylu życia ich syna Cadena. Więcej Mniej
MotherFatherSon zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Urodzony w USA Max (Richard Gere) jest właścicielem imperium medialnego, w skład którego wchodzą gazety i stacje telewizyjne w Londynie. Wpływowy mężczyzna znajduje się w samym sercu brytyjskiej polityki. Jego była żona (Helen McCrory) została wykluczona ze swojej arystokratycznej rodziny i teraz zajmuje się pracą w schronisku dlaUrodzony w USA Max (Richard Gere) jest właścicielem imperium medialnego, w skład którego wchodzą gazety i stacje telewizyjne w Londynie. Wpływowy mężczyzna znajduje się w samym sercu brytyjskiej polityki. Jego była żona (Helen McCrory) została wykluczona ze swojej arystokratycznej rodziny i teraz zajmuje się pracą w schronisku dla bezdomnych. Para rzadko bywa w kontakcie. Ich syn, Caden (Billy Howle), zajmuje się redagowaniem należącej do ojca gazety The National Reporter. Gdy młody mężczyzna doznaje silnego załamania, rozdrobniona rodzina zmuszona jest niespodziewanie się zjednoczyć.

studio
BBC Studios / BBC Two Films
tytuł oryg.
MotherFatherSon
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych