PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 704
oceny
8,1 10 1 104704
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Tak jak pierwszy mnie wciągnął, tak drugi nawet nie daje mi spokoju. Uwielbiam w nim wszystko - dobre i złe wieści, rozpoczęte ciekawe wątki, zaskakiwanie widza, a gra aktorska budzi moje serduszko do szybszego pompowania krwi i żałuję, że tylko niecałą godzinę tygodniowo mogę poświęcić na Pana Robota. Losy bohaterów są teraz tak złożone, a oni sami tak rozwinięci, że nie wierzę, że oglądamy ten sam serial. Szczególnie kiedy w odcinku przewija się tyle ciekawostek, "easter eggów", nie wiem jak można podejść do tego jak do jakiegoś odcinka Rancza lecącego w tle w tv dziesiąty raz. Jak dla mnie trafiają w dziesiątkę, może dziewiątkę w tych odcinkach, w których dopiero budują atmosferę. Jeżeli ktoś nie ma motywacji do zaczęcia drugiego sezonu to niech wyobrazi sobie jak bardzo gorąco go polecam!!:')

ocenił(a) serial na 9
gdziejestroan

Bo to był słaby sezon.

ocenił(a) serial na 9
gdziejestroan

Genialny serial! A drugi sezon wydaje mi się rozszerzeniem 4-tego odcinaka, pierwszego sezonu... (np. scena z kluczem "zaręczynowym", który Elliot daje Angelii, a w 11 odc. pytają ją o (ten?) klucz...etc). Świat między iluzją a rzeczywistością, z mnóstwem symboli i enigm. Czuje się klimat Twin Peaks (ulubiony seria Sama Esmaila:)..

ocenił(a) serial na 10
Rodota

Zgadzam się 11 odcinek chyba najlepszy z całej serii.
O co chodzi z fazą II ? Powtarzają to w kółko od kilku odcinków ale chyba nikt dokładnie nie wspominał o co chodzi
No i Angela współpracuje z Dark Army :D

teraz pytanko , czy to kierownik Terry Colby przechodzi koło Eliota pod koniec odcinka ?

http://imgur.com/a/jLkvs

ocenił(a) serial na 9
gdziejestroan

Masakra.. 2 sezon dużo, dużo gorszy od pierwszego. Tak nudny, że aż momentami chce się wyłączyć. W 11 odcinkach były może 4 ciekawe momenty. Sezon równie dobrze można zacząć od oglądania 4 odcinka, nic się nie traci. Mam nadzieję, że 12 - ostatni odcinek sezonu podniesie poziom serialu oraz nakieruje go na właściwy tor.

ocenił(a) serial na 10
Mag_Egzorcysta

Zaraz, bo już pogubiłem. Jestem po finale 7 odcinka 2 sezonu i mam pytanie. Od kiedy Elliot siedzi w kiciu?? Od momentu jak udostępnił tę stronę tego czarnego gościa, czy od początku sezonu drugiego, no bo przecież na początku sezonu już spotykał się z tym czarnym gościem w dredach co go uratował przed białasami.

ocenił(a) serial na 9
Johner

Od początku drugiego sezonu. Trafił tam po tym jak zhackował czyjeś emaile i konta bankowe i sam się przyznał do winy.

ocenił(a) serial na 8
Johner

w 8 odcinku bedzie krótkie streszczenie z perspektywy Elliota

Mag_Egzorcysta

ale ludzie w polsce są głupi. nie przestaje mnie to zadziwiać. do tego "...zhackował czyjeś emaile..."

ocenił(a) serial na 9
maskey

Tak czyjeś, oglądam dosyć dużo seriali w dodatku ten oglądałem dosyć dawno i nie pamiętam dokładnie wszystkich wątków POBOCZNYCH. Ty natomiast, wielki znawca tematu zamiast głupio pierd**ić oraz okazywać swoją głupotę byś odpowiedział na pytanie Johner'a. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Mag_Egzorcysta

Dzięki Mag już wszystko wiem, bo skończyłem 10 odcinek. Powiem tak. Sezon drugi daje czadu i wcale nie jest gorszy od 1-szego. Od 6-ego odcinka już jest jazda bez 3manki. 7 odcinek arcyciekawy, za to 9-ty to już rewelacja, moment jak prowadzą Elliota w więzieniu przy utworze Order of dead - coś rewelacyjnego, klimat wylewa się z TV. Bardzo klimatyczny sezon.

ocenił(a) serial na 9
Johner

a nie było to depechemode - in your room?

ocenił(a) serial na 10
diogdaily

nie, to Public Image Ltd. - The Order Of Death

ocenił(a) serial na 10
Johner

Jeden z najbardziej klimatycznych utworów jakie słyszałem. Pochodzi z filmu s-f pt ,, Hardware,, z 1990 r. Wykorzystany też w świetnym odcinku Miami Vice (pt Little Miss dangerous) no i w Mr Robot. Scena jak Elliot idzie przy tym utworze - rewelacja.

ocenił(a) serial na 9
Johner

możliwe że nie mamy na myśli tej samej sceny bo w mojej bankowo jest to depeche mode.

ocenił(a) serial na 8
gdziejestroan

Pieprzenie, drugi sezon ssie jak gąbka. Odcinek za odcinkiem by się oglądało. Fakt, pierwsze odcinki mają za dużo filozofowania, lecz potem jest coraz lepiej. Świetne zwroty akcji, zaskoczenia, zagmatwania. Czekam na kolejny sezon, i wiążę z nim duże nadzieje.

Szykuje się, że długo ten serial się nie skończy, bo fabuła pozwala na przeciąganie.

ocenił(a) serial na 3
gdziejestroan

Dla mnie nawet pierwszy sezon jest słaby.

ocenił(a) serial na 7
gdziejestroan

Jestem świeżo po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków i muszę stwierdzić, że są nudne, wleką się i nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej.

gdziejestroan

Drugi sezon jest kompletnie do niczego. Nic się w nim nie dzieje. Masakra.

gdziejestroan

Moim zdaniem drugi sezon jest totalnie do niczego. Dno, dno i jeszcze raz dno. Skończyłem oglądać 4 odcinek i chyba dam sobie spokój. Nic się kurka nie dzieje, kompletnie nic, cały czas gadają, gadają i gadają. Co za nuda. Strata czasu. Nie widzę sensu, żeby się męczyć i oglądać na siłę, lepiej chyba spędzić czas oglądając coś bardziej stymulującego i absorbującego niż ten drugosezonowy shit i kakę. To moje zdanie.

ocenił(a) serial na 6
gdziejestroan

Jestem po pierwszych trzech odcinkach 2. sezonu, bezpośrednio po obejrzeniu świetnego sezonu 1., i przyznaję, dwójka jak do tej pory mnie zmęczyła. Dużo nowych postaci, wycofanie głównych bohaterów, znikają inne kluczowe z pierwszego sezonu (mam nadzieję, że choć jedna najważniejsza jeszcze wróci :). Daję mu jednak szansę i oglądam dalej...

ocenił(a) serial na 9
gdziejestroan

Robię właśnie rewatch przed kolejnym sezonem i też się zastanawiam - pierwszy sezon był świetny ale drugi wcale mu nie ustępuje, również jest bardzo wciągający i fascynujący. Nie moge się już doczekać trzeciego!

gdziejestroan

Przeintelektualizowany twór. Ile można siedzieć w głowie Eliota? Przegięli zbytnio. Jest tak mało dynamiczny, jest w bardzo monotonnym przegadanym tonie. Męczy. Bardzo męczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones