PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265022}
6,9 1 390
ocen
6,9 10 1 1390
Muszkieterowie nowe pokolenie
powrót do forum serialu Muszkieterowie - nowe pokolenie

Czy to możliwe, że dziś został nadany ostatni odcinek Muszkieterów?!?! w jutrzejszym programie nie ma juz tego serialu...a ja go tak polubilam...:( ciekawe co dadza w zamian...

laleczka_voodoo

Chyba niestety tak. A na twoje pytanie co dadza w zamian odpowiadam ze dom nie do poznania. Ja tez juz sie prawie zakochałam w tym serialu :(((( on jest taki krotki ??? juz nie nakreca wiecej odcinków?? ja sie zalamie. Laczmy sie w bolu :(((może popisałybysmy sobie na maile? jesli chcesz to sie odezwij na ewa_w26@o2.pl
Bedzie mi brakować muszkieterów.....

ocenił(a) serial na 10
ewa_w26

wszystko co dobre niestety szybko się kończy.......
a nastawiona byłam, że ten fajowy film będzie przez całe wakacje.:(:(:(

ocenił(a) serial na 10
laleczka_voodoo

niestety....:( nigdy seriale mnie nie wciągały, a wręcz były mi obojętne......ale Muszkieterowie........jak dla mnie jest to serial raczej nie do przebicia w najbliższym czasie. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jutrzejszego poranka.......

ocenił(a) serial na 10
laleczka_voodoo

dzis w nadzieji ze beda jeszcze muszkieterowie, nastawilam sobie budzik na 8.00 ale niestety..nie bylo:( wiem ze ten serial lecial wczesniej na TV4 i wydawało mi sie ze troche dluzszy byl...widocznie sie myslilam:( a co do domu nie do pozniania, to chyba nie beda go puszczac do konca wakacji..moze dadza cos ciekawszego...

ocenił(a) serial na 10
laleczka_voodoo

To chamstwo że ten serial był taki krótki, a już go polubiłam:(. Ale czy ten serial ma napewno 13 odcinków? Tak wogule co myślicie o ostatnim odcinku bo dla mnie był bezsensowny troche:/

ocenił(a) serial na 10
Gosica

Niestety jak coś jest naprawdę fajnego to trwa bardzo krótko. przed chwilą sprawdzałam w necie i naprawdę nakręcili tylko (!!!!) 13 odcinków. Nie tracę jednak nadziei że przędzej czy później znowu będzie nam dane oglądać ten serial. W końcu jeśli chodzi o powtórki to Polsat jak każda tv jest niezawodny:)

ocenił(a) serial na 10
laleczka_voodoo

no pewnie bede kiedys powtorki ale nie sadze zeby szybko to nastapilo...jak juz nie ma muszkieterow o 8 rano wreszcie moge sie wyspac:) a ten ostatni odcinek to tak wlasciwie- przespalam:D ale juz kiedys go ogladalam na Tv4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones