PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265022}
6,9 1 389
ocen
6,9 10 1 1389
Muszkieterowie nowe pokolenie
powrót do forum serialu Muszkieterowie - nowe pokolenie

Po obejrzeniu pierwszego odcinka tego serialu (jest emitowany w TVP1) nie zachwyciłem sie tak jak niektórzy. Napewno rewelacją nie jest, ba! nie jest nawet jakimś ambitnym obrazem, ale będę oglądał dalej. W kolejnych odcinkach nie spodziewam, ze będzie coraz lepszy. Szczerze przyznam, że nie jestem fanem filmów ani serialów takich jak: "Trzej muszkieterowie", "D'artagnan", serialu "Dynastia Tudorów" czy właśnie "Muszkieterowie - nowe pokolenie". Nie ma tam "tego czegoś" co podoba mi się w tego rodzaju filmach.

ocenił(a) serial na 6
pav1977

I tu sie zgadzam :)
Także lubię filmy "z pod płaszcza i szpady", ale ten jest jednak jakiś dziwny... Chodzi mi w szczególności o "latające maszyny", kamyczek kardynała itd.. To jest dość mocno przesadzone. Filmy (i książki) historyczne nie powinny naruszać prawdziwych faktów, najwyżej je odrobinę koloryzować, ale nie, że już w XVII (lub któryms tam innym wieku) były takie cuda techniki.! Film historyczny to film historyczny, a nie science-fiction. Nie mniej jednak fabuła "Młodych muszkieterów" jest dośc ciekawa, więc zamierzam obejrzeć ten serial :)
Pozdrawiam :)

pav1977

Wszystko można traktować swobodnie, ale Amerykanie jakoś nie mają gracji w przerabianiu europejskich legend. Wolę "Przygody Merlina"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones