PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265022}
6,9 1 389
ocen
6,9 10 1 1389
Muszkieterowie nowe pokolenie
powrót do forum serialu Muszkieterowie - nowe pokolenie

Witam. Mam pytanie ...

ocenił(a) serial na 6

Czy wiecie dlaczego zakończono emisje tego serialu ?

ocenił(a) serial na 6
wercia214

A o której stacji telewizyjnej mówisz?
Bo dzisiaj normalnie odc. 8 był na TVP1.
Przesunięto tylko godzinę na 17:20 (wcześniej zawsze serial był o 18:00).

ocenił(a) serial na 6
demeter09

Nie mówię wogóle, w USA. Ściągnęłam już do końca i obejrzałam... jak to się .. daremnie skończyło .. :/

ocenił(a) serial na 6
wercia214

No, tak bywa ;/..
Nie mam pojęcia dlaczego, ale wiem , że niejeden serial nie został dokończony. To samo zrobili z jednym z moich ulubionych seriali. Autorzy zostawili najciekawszą zagadkę niedokończoną i koniec sezonu pierwszego. Drugi prawdopodobnie nigdy nie powstanie... Wkurza mnie to :/

ocenił(a) serial na 6
demeter09

Właśnie. A niektóre naprawdę dobrze się zapowiadają !
O jakim serialu mówisz ?

ocenił(a) serial na 6
wercia214

O "Pod osłoną nocy" ;]
Zostawili jakiegoś prokuratora, zdjęcia jak Mick St. John wstaje bez szwanku po wypadku samochodowym i listę wampirów z LA.. Na koniec jeszcze telefon od nieznanego pana X, który każe prokuratorowi przejrzeć listę.. Do tego dochodzi fakt, że Mick i Beth się kochają, ale nie są razem, bo on jest wampirem ;//
To aż się prosi o sezon 2, ale żadne nawet plotki nie zapowiadają wznowienia serialu :/

ocenił(a) serial na 6
demeter09

Ooo ... Też oglądałam :) I też zdziwiło mnie bardzo takie zakończenie... na język pcha się pytanie : co dalej ? ale nikt nie odpowie. "Moonlight" było znakomite ! Od 1 odcinka. Akcja, tajemnice, relacja Mick+Beth .. no i Josef :] Ale z tego co wiem, fani cały czas walczą o kontunuację. Nawet plany było co będzie w II sezonie. Ale Alex i Jason (Mick i Josef) podpisali umowy na jakieś inne seriale :( a szkoda. Bo to mogłoby być hitem. Nie takim jak House, ale mogłoby :D

ocenił(a) serial na 6
wercia214

A ja słyszałam, że chyba tylko Alex o'Loughlin podpisywał coś z Moonlight na jakieś 6 lat.. Nie wiem, w każdym bądź razie gorąco liczę na kontynuację i Muszkieterów i Moonlight^^.. To takie fajne seriale, a nie chce się gościom z tv zrobić 2 sezonu ;// Tak jak pisałaś mógłby to być hit (może do House ja nie będę porównywać, bo on jest trochę.. nienormalny w delikatnym tego słowa znaczeniu, ale też przepadam za serialem xD).. Wkurza mnie kiedy sobie wyobrażam jak jakiś dupek się tłumaczu dlaczemu to nie będzie sez.2.. 'Za mała oglądaloność..' kiedy są rzesze fanów którzy naprawdę chcieliby kontynuacji :((

ocenił(a) serial na 6
demeter09

Zgadzam się z Tobą w 1oo%. Takie seriale zasługują na kontynuację.
Ale cóż my możemy zrobić ? Czekać aż Ci menele z USA dostrzegą fenomen i wspaniałą fabułę tych seriali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones