PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265022}
6,9 1 389
ocen
6,9 10 1 1389
Muszkieterowie nowe pokolenie
powrót do forum serialu Muszkieterowie - nowe pokolenie

w ktorym odcinku

ocenił(a) serial na 6

A'dartanian dowie sie ze zak to dziewczyna?

ocenił(a) serial na 6
agatiwka

dowiedział się tego w pierwszym odcinku, jak chcesz to masz linka, ta sytuacja jest pokazana w połowie lub pod koniec filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=ftlUidMnfCE&feature=related

ocenił(a) serial na 6
Maksis

a i wyprzedzając twoje kolejne pytanie Siroc i Ramon dowiedzą się o tym w ostatnim odcinku

Maksis

A w którym momencie dokładnie się dowiedzą (Ramon i Siroc)? Bo chyba to przegapiłam xD

ocenił(a) serial na 6
Ranwen92

tam dokładnie nie był pokazany taki moment w którym ona im mówi, ale gdy ona jest ranna Siroc się przecież nią zajmuje (na pewno się zorientował), a potem jest rozmowa jego z Ramonem nad grobem i tu już wiedzą. dokładnie nie zacytuje rozmowy, bo ten odcinek oglądałam dość dawno, a teraz jak leciały to nigdy nie mogłam akurat oglądać. Może się mylę, ale tak z tej rozmowy wtedy wywnioskowałam.

użytkownik usunięty
Maksis

A w którym odcinku dokładnie ona została ranna?

Odcinek 13 - Secrets (26 min)..
Obejrzałam go dzisiaj i nie ma tam momentu, w którym Ramon i Sirock się dowiadują, że jest kobietą. Człowiek Mazarina się o tym dowiedział, ale ona i tak go zabiła. Nie ma tam również żadnej sceny, w której Siroc zajmuje się jej raną.
Cytat z rozmowy Siroca i Ramona nad grobem jej brata: "To dzięki niemu poznaliśmy Żaka". Ona później jeszcze robi przed nimi te głupkowate (męskie) miny, więc można wywnioskować, że się nie dowiedzieli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones