serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Na Wspólnej

2003
25m
4,8 35 986
ocen
4,8 10 1 35986
3,5 2
oceny krytyków
Losy siedmiu byłych wychowanków domu dziecka oraz ich najbliższych. Zobacz pełny opis
Na Wspólnej zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Dwadzieścia pięć lat temu w pewnym sierocińcu skrzyżowały się losy siedmiorga dzieci. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Wtedy wyglądało to na zwykłą deklarację sympatii, ale z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więźDwadzieścia pięć lat temu w pewnym sierocińcu skrzyżowały się losy siedmiorga dzieci. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Wtedy wyglądało to na zwykłą deklarację sympatii, ale z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więź silniejszą niż więzy krwi. Dziś są już dorośli i poukładali sobie życie. Niektórzy wybrali karierę, inni rodzinę. Wszyscy pamiętają jednak o złożonej 25 lat temu obietnicy i wciąż trzymają się razem. Ich wspólne interesy prowadzi Wiktor Brzozowski, dziś właściciel dobrze prosperującej firmy budowlanej. Inwestycja budowlana przy ulicy Wspólnej to miejsce, z którym związali swoją przyszłość... Poróżnić mogą ich jednak skrywane za zasłoną milczenia sekrety. Każde z nich ma jakąś tajemnicę, jakiś bagaż doświadczeń, którym nie chce się dzielić z innymi. Czasem romans, a czasem interes, zrobiony nie całkiem zgodnie z prawem. Basia i Andrzej Brzozowscy z dziećmi - Karoliną i Danielem: Jedna z owych tajemnic rzuci cień na związek Andrzeja i Basi. Poznali się w sierocińcu i na początku byli tylko przyjaciółmi. Zakochali się w sobie dopiero w wieku kilkunastu lat. W oczach przyjaciół tworzą idealną parę. Wszyscy zawsze uważali, że są dla siebie stworzeni. Od siedemnastu lat są małżeństwem. Wszystko wskazuje na to, że nadal bardzo się kochają. Andrzej jest wspaniałym ojcem. Silnym, troskliwym i opiekuńczym. Nigdy nie podejmuje pochopnych decyzji, a te, które podejmuje, zawsze są sprawiedliwe. Jest zdolnym architektem. Zawsze żył nieco w cieniu starszego brata - Wiktora, ale nigdy mu to nie przeszkadzało. Basia jest dla niego idealną partnerką i matką jego dzieci - Karoliny i Daniela. Kocha swoją rodzinę, chroni ją i jest z niej bardzo dumna. Gdyby ktoś kiedyś powiedział jej, że zaryzykuje szczęście i stabilność rodziny dla czegoś innego - nigdy by nie uwierzyła...

na podstawie
studio
Fremantle Media / TVN
tytuł oryg.
Na Wspólnej
inne tytuły
Loga serialu "Na Wspólnej" i węgierskiego serialu "Barátok közt" są identyczne.
Drzwi do pokoju Karoliny w rzeczywistości prowadzą do kuchni Izabeli Brzozowskiej. Natomiast drzwi do toalety w mieszkaniu Hofferów, prowadzą do mieszkania Weroniki Wilk, a ich salon połączony jest z pokojem serialowej Ewy. 
Joanna Jabłczyńska podczas kręcenia jednego z odcinków dostała ataku wyrostka, w wyniku czego trafiła na stół operacyjny. Podobna historia przytrafiła się Ewie Gawryluk.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Od jakiegoś czasu oglądam ten serial i zauważyłam, że tam w ogóle nie ma dni wolnych, wakacji, ferii, weekendów, tam codziennie chodzą do pracy lub szkoły. Każdy następny odcinek to kolejny dzień co oznacza, że bez przerwy mają dzień roboczy. Jak kolega Przemka robił 'osiemnastkę" to na drugi dzień wszyscy szli do...

więcej

W "Na Wspólnej" promowano już "Mam talent" i "Kuchenne rewolucje", teraz przyszedł czas na "Master Chefa". Ciekawe co będzie następne - może show Wojewódzkiego (ups - boję się, że wykrakałem)? Słowo daję - tak nachalnej autopromocji jeszcze nie widziałem, po prostu żenada.

Igor

ocenił(a) serial na 3

Niech go wreszcie uśmiercą :v

O matko, czego to oni nie wymyślą... nawet kochankę potrafi zdradzać z własną żoną :D

Bardzo fajny wątek z biologiczną matką Uli, aktorka wg mnie świetnie dobrana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones