PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Od jakiegoś czasu oglądam ten serial i zauważyłam, że tam w ogóle nie ma dni wolnych, wakacji, ferii, weekendów, tam codziennie chodzą do pracy lub szkoły. Każdy następny odcinek to kolejny dzień co oznacza, że bez przerwy mają dzień roboczy. Jak kolega Przemka robił 'osiemnastkę" to na drugi dzień wszyscy szli do szkoły, no jestem już trochę stara, ale nie kojarzę, żeby robić taką imprezę w środku tygodnia.

użytkownik usunięty
aneta6667

Co prawda nie oglądam Na wspólnej,ale też zauważyłam,że w niektórych serialach nie ma właśnie dni wolnych od pracy,weekendów,ferii i wakacji,a święta Bożego Narodzenia obchodzą raz na kilka lat. O Nowym Roku i nocy sylwestrowej chyba nie słyszeli. Po prostu wszystko odbywa się jednym ciągiem.

Tak sytuacja wygląda tylko w polskich serialach.

To prawda.Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać jak w odcinkach z 2005 roku nie wspomniał nikt w ,,Mjm"o śmierci naszego rodaka papieża Jana Pawła II, dopiero w 2006 Renia powiedziała zupełnie normalnym tonem,że Justyna chce należeć do pokolenia ,,JP2".To była wręcz zniewaga, żeby ,, ominąć" śmierć tak nietuzinkowej i wspaniałej osoby:-(

Brandon568

żenujący komentarz... człowieku serial jest kręcony rok wcześniej przynajmniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz 6 lat >?????????

tadek1234

A jednak w ,, Plebanii" i w ,,Klanie" był ten temat poruszany

Brandon568

Dokładnie, "Plebania", "Klan", czy jeszcze kiedyś "W Labiryncie ", to były seriale gdzie bohaterowie, czas i akcja ukazane były na tle aktualnej sytuacji w kraju, była prawdziwość, wnętrza były naturalne jak u tradycyjnej, polskiej rodziny. W obecnych produkcjach niewiadomo jaki jest rok, dzień, miesiąc ( pory roku można się domyślić po scenach na zewnątrz), a wnętrza są sztuczne, wyglądają jak aranżacje sklepu meblowego. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 6
aneta6667

W NW widać daty i godziny gdy pokazują smsy bohaterów

Brandon568

"To była wręcz zniewaga, żeby ,, ominąć" śmierć tak nietuzinkowej i wspaniałej osoby:-( " Masz coś z głową?

BruceParker

Napisałem prawdę.
Dla wszystkich to była ogromna strata

Brandon568

Strata czego?

BruceParker

Strata osoby, która odmieniła smutny los wielu ludzi na lepszy.
I z której my Polacy możemy być dumni.

Brandon568

Masz na mysli człowieka, który przymykał oczy na proceder pedofilii wśród klechów. No, no fajne macie autorytety.

BruceParker

Naprawdę???

Brandon568

Nie, na ula.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
victorb

Sam pójdź do psychiatry. To jest forum o serialach a nie postaciach religijnych więc jak Ci się nie podoba, że tu wszyscy mają gdzieś jp2, to chyba pomyliło Ci się z Frondą. Btw, mam 30 lat i ledwo pamiętam, że ktoś taki istniał. Tak samo jak i większość osób w moim wieku, których to po prostu nie interesuje, a jedyne z czym go kojarzą to skandale. Wstyd!

DCLX

Nie interesuje mnie to. Odniosłem się do dyskusji która dotyczyła takiego tematu. Mam prawo komentować i pisać to co uważam za stosowne. Tobie nic do tego. A poza tym bredzisz. Rzeczywiście pamiętasz go ze skandali. O skandalach mówią po jego śmierci gdy nie ma nic do powiedzenia ale ty oczywiście słyszałeś o nich od dawna i tylko z nich go zapamiętasz. Kim jesteś, że odbierasz mi prawo swobodnej wypowiedzi? Rób jak chcesz. Żyj i daj żyć innym
Btw mam 25 lat i pamietam doskonale że był, kim był i co zrobił. 
Mówią o syndromie przeniesienia. Może sam masz problem skoro kole cię u innych i szukasz sensacyjek. Ja w takie historyjki sensacyjne się nie bawię. Za dużo się filmów naoglądałeś i pie...lisz. Wyśpij się 

victorb

Nic dziwnego że większości ludzi podobnych tobie to nie interesuje. Pustak do pustaka podobny

victorb

Chyba jednak nie masz prawa do wypowiedzi skoro filmweb zablokował Twój post. Zostało Ci się tylko zes*** z żalu i pomodlić

DCLX

Nie dziwi mnie to zupełnie. Przecież to oczywiste, że w chorym nienormalnym świecie odbiera się prawo głosu myślącym inaczej niż chcecie. Z żalu s..ć nie będę bo nie żałuje że jesteś dzbanem. To jest twój problem . A pomodlić się czemu nie, choć wątpię, że rozumku ci przybędzie.

Brandon568

mogli powiedzieć że bestia z wadowic kryła zbrodnie pedofilskie swoich przyjaciół

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones