PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 36 tys. ocen
4,8 10 1 36248
2,8 4 krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

:) extra serial :)

ocenił(a) serial na 10

denerwuje mnie ta cala maria zięba.. wszystkim od poczotku jak byla chora tym swoim ojej ał uh a teraz co do żanety jaka hamska jest

ja najbardziej lubie igora chociaz z ta ania to tez jemu lepszego aktorki nie mogli znalezc..

a leszek ktory adoptowal tomka tez mnie denerwuje tzn. na poczotku mnie denerwowal gabrysia to taka fajna dziewucha a on taki nie rozgarniety jest ;p

szkoda ze tak dlugo karoliny (matyldy) nie ma :( a ta susi to na poczotku mnie denerwowala teraz juz jest ok fajnie ze nie odleciala do domu tylko pomaga marcie w tej sprawie w sadzie

marta tez jest spoko tylko sie beznadziejnie obciela

a ten caly marcin to ja nie komentuje.. debil nad debilami

iza to fajna kobitka ;) a igor czy jak on ma ten jej men tez jest spoko tylko szkoda mi go bylo jak mial ta operacje.. a jego corka jest tez spx ale ta prawdziwa zona igora mnie denerwuje chce zabrac igorowi ize zeby nie byli razem i niie chce mu dac rozwodu a to jedza..

kinga i tez jej nie wiem jak on ma tez co pil i przegral cala kase tez jest niedorozwiniety a kinga fajna kobieta i wspolczuje jej tej baby w pracy tej jej calej szefowej spalic debilke! :)

dobra no na tyle a Was kto denerwuje? :P

Sejfi

Kochanek Izy ma na imię Oskar moja droga ;p A co do denewrującyh mnie osób to tak: wścibska Maryśka, obciachowa Żanetka.wiecznie wkurzony Tomek, zalizany Leszek, beznadziejna Ania i to chyba tyle a z tych co lubie to tak : Michał,Kamil,Marta,Suzy,Iza, i KAROLINKA OCZYWISCIE(wracaj jak najpredzej!!)

Pozdroofkka dal fanów "'Na Wspólnej"

Sejfi

Mnie denerwują: Anka(ruda małpa) jej koleżanka (szczyna orangutana)
Wanda(rodzice mi każą....)Dziewczyna daniela(ona niby chodzi z danielem a widać jak zarywa do tomka)Kuratorka Tomka(To jeszcze nie koniec...)marcin(najpierw "Powiedz suzy że ją kocham"a potem o mało co jej nie zabił)Adwokat Marcina(Próbuje zmusić martę do rezygnacji ze sprawy)Sylwia(bo nie chce dać rozwodu oskarowi)Żaneta(bo zastąpiła beatę na miejscu dziewczyna grześka i za to jej nienawidze)Renata czy jak ona tam ma(Kinga wprowadziłam zmiany...)
Iza(Wkurz mnie bo niby taka miła a na michała wrzeszczy tak naprawde to ja jej od pierwszego odcinka nie cierpię)Roman(To znaczy teraz jest spox ale kiedyś wrrrrrrr.....)Zaś Lubie chyba Wszystkich innych tych co teraz grają (bo Mandaryna w ogóle nie umie grać)Nawet Fajny jest ten były chłopak Anki(bo nie chce by anka była z Igorem) I to już koniec
ps.Życze Ance żeby Umarła na ten Nowotwór

Goku

A JA CI ZYCZE ZEBYS SIE UTOPIL W NAJBLIZSZEJ RZECE JEJU TO JAKAS DYSKRYMINACJA RYDYCH CO CIE UPIWAZNIA DO TAKICH PRZEZWISK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!